Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maksym Drabik kontra Sebastian Niedźwiedź WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Maksym Drabik kontra Sebastian Niedźwiedź

Wiadomo, co stało się Sebastianowi Niedźwiedziowi. Występ w Częstochowie zagrożony

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Sebastian Niedźwiedź w III rundzie DMPJ w Rybniku nie miał szczęścia. Już w pierwszym starcie uczestniczył w wypadku, po którym przetransportowano go do szpitala. Tam stwierdzono skręcenie kostki.

Do kraksy Sebastiana Niedźwiedzia i Huberta Czerniawskiego doszło na pierwszym łuku trzeciego biegu zawodów. Reprezentant gorzowskiej Stali poturbowany, ale jednak o własnych siłach wrócił do parku maszyn i kontynuował występ w turnieju. Niestety młodzieżowiec zielonogórskiego Falubazu został przewieziony do szpitala na szczegółowe badania z podejrzeniem urazu nogi.

Dzięki serwisowi falubaz.com wiemy już, że u Niedźwiedzia stwierdzono skręcenie kostki. "Od jutra (tj. piątek - dop. red.) juniora zielonogórskiej drużyny czeka "walka" o doprowadzenie do dyspozycji na niedzielny mecz ligowy w Częstochowie" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na klubowej stronie Falubazu.

Ewentualna absencja Niedźwiedzia przy Olsztyńskiej w niedzielę byłaby dość sporym ciosem dla ekipy Adama Skórnickiego. Junior zielonogórskiej drużyny ostatnio na SGP Arenie Częstochowa w indywidualnych imprezach (półfinał IMP, finał MIMP) pokazywał się z dobrej strony.

ZOBACZ WIDEO PGE IMME i gorące słońce letniego żużlaTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (22):

Wszystkie komentarze (22)

Komentarze (22)

×
    Wszystkie komentarze (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL