WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Wiktor Lampart na prowadzeniu

Motor - Wybrzeże: Wreszcie zagrało to, czego oczekiwałem (komentarze)

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W niedzielę Speed Car Motor Lublin pierwszy raz w tym sezonie przegrał mecz. Zdunek Wybrzeża Gdańsk zwyciężyło 48:42. Na pomeczowej konferencji trener gości przyznał, że nareszcie w jego drużynie zagrało wszystko to czego oczekiwał.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Mirosław Berliński (trener Zdunek Wybrzeże Gdańsk): Wreszcie zagrało to, czego oczekiwałem od samego początku, gdy objąłem tę funkcję trenera. Wszyscy chłopcy jechali i chcieli za wszelką cenę zrobić dobry wynik na torze. Ambicja Michelsena, Thomsena, Becha, każdego z moich zawodników dała efekt w postaci tego zwycięstwa.

Mikkel Michelsen (zawodnik Zdunek Wybrzeże Gdańsk): To było bardzo trudne spotkanie. Początek meczu był bardzo ciężki, ale silniki jechały przez cały dzień. Z biegiem czasu spasowaliśmy się z torem. Nie mogę powiedzieć, że było łatwo, bo nie było. Dobrze się czułem na tym torze. Zawodnicy Motoru też dobrze jechali, byli szybcy na trasie, dobrze wychodzili spod taśmy. Generalnie było dobrze i wierzę, że teraz będzie tylko lepiej i awansujemy do fazy play-off.

Dariusz Śledź (trener Speed Car Motor Lublin): Pierwszy raz jesteśmy na konferencji po przegranym spotkaniu. Trudna rzecz jak się okazuje. Rzeczywiście ten mecz nie układał się tak jakbyśmy sobie życzyli. Gdańszczanie postawili się bardzo mocno. Może to dobrze, że ta porażka, która musiała w końcu przyjść, przydarzyła się w tym momencie. Być może postawi nas na nogi. Przed nami dwa spotkania na wyjeździe do których musi się dobrze przygotować, a przede wszystkim musimy mocno się skupić na play-offach, bo Wybrzeże pokazało, że łatwo nie będzie. 

Sam Masters (zawodnik Speed Car Motor Lublin): Oczywiście jesteśmy zawiedzeni, że nie wygraliśmy, bo bardzo ciężko trenowaliśmy. Do tej pory zwyciężyliśmy we wszystkich spotkaniach. Zawodnicy z Gdańska byli bardzo szybcy. Jesteśmy rozczarowani, ale postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby wygrać kolejne dwa spotkania.

ZOBACZ WIDEO PGE IMME i gorące słońce letniego żużlaCzy Zdunek Wybrzeże Gdańsk awansuje do fazy play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL