Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Jędrzejak WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Tomasz Jędrzejak

Mecz Ostrovia - Stal jednak w pierwotnym terminie. To złożenie hołdu Jędrzejakowi

Dawid Borek
Dawid Borek
Jeszcze kilka godzin temu prezes Radosław Strzelczyk nie wyobrażał sobie rozegrania meczu MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal Rzeszów w pierwotnym terminie. Ostatecznie jednak spotkanie dojdzie do skutku w najbliższą niedzielę.

- Już rano dzwoniłem do Piotra Szymańskiego. Jesteśmy również w kontakcie z wiceprezesem Stali Rzeszów. Dziś nie będziemy jednak nic załatwiać, bo to nie jest dobry moment. Na pewno jednak meczu w niedzielę nie będzie. My sobie tego po prostu nie wyobrażamy - mówił nam po południu Radosław Strzelczyk, prezes MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp..

Ostatecznie pojedynek na szczycie 2. Ligi Żużlowej dojdzie do skutku w pierwotnym terminie. Spotkanie to będzie wyrazem hołdu zmarłemu we wtorek Tomaszowi Jędrzejakowi, żużlowcowi Stali Rzeszów.

Oświadczenie Zarządu TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski:

"Zarząd Towarzystwa Żużlowego Ostrovia z ogromnym smutkiem przyjął wiadomość o śmierci Tomasza Jędrzejaka, wychowanka ostrowskiego klubu, zawodnika rzeszowskiej Stali. W tej tragicznej chwili łączymy się w bólu z rodziną, na plan dalszy odsuwając bieżące sprawy. Z pełnym zrozumieniem i akceptacją przyjęliśmy propozycję Stali Rzeszów by przełożyć niedzielny mecz ligowy na późniejszy termin.

Meczem tym kibice i żużlowcy, tak z Ostrowa, jak i z Rzeszowa, chcieliby złożyć hołd Mistrzowi i Koledze z toru. Analiza możliwych terminów rozegrania meczu między MDM Komputery TŻ Ostrovią a Stalą Rzeszów doprowadziła jednak do wniosku, że chcąc umożliwić występ w tym spotkaniu wszystkim zainteresowanym żużlowcom, należy rozegrać go w pierwotnym terminie, tj. w niedzielę 19 sierpnia.

To będzie wyjątkowy mecz na wielu płaszczyznach. Wierzymy, że wszyscy razem: działacze, żużlowcy, kibice i dziennikarze potrafimy w niedzielny wieczór godnie uczcić pamięć Tomasza Jędrzejaka. Żużlowca, którego sportowe losy nierozerwalnie połączyły Rzeszów z Ostrowem Wielkopolskim.

Zarząd TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski"

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (65):

 • hmm Zgłoś
  KS.ROW.RYBNIK. Wczoraj 12:56Nic nowego w Cieniu Tragedii hmm wyzywa wszystkie komentarze usuniete Admin po co tu takie coś? ktoś(raczej nie) DOWALIC BANA DOŻYWOTNIO I SPOKÓJ !cała polska
  Czytaj całość
  musi czytac wpisy tego czegoś !Tak tomku tak :)))) rano pójdę do kościoła a jak wrócę, to będę obrażał jak ty. też chce być taki super jak ty
  • hmm Zgłoś
   KS.ROW.RYBNIK. Wczoraj 13:09hmm poszukaj tego jabłka aby uwolnić się od klawiatury bo to nie czas i miejsce na twoje obrażanie ! wiem wiem. ja taki nie dobry a wy tacy super. Ja obrażam
   Czytaj całość
   , wy nie. wy wszyscy w żałobie haha DRAMAT z wami
   • KS.ROW.RYBNIK. Zgłoś
    hmm poszukaj tego jabłka aby uwolnić się od klawiatury bo to nie czas i miejsce na twoje obrażanie !
    Wszystkie komentarze (65)

    Komentarze (65)

    ×
     Wszystkie komentarze (65)
     PRZEJDŹ NA WP.PL