WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Tomasz Jędrzejak

Mecz Ostrovia - Stal jednak w pierwotnym terminie. To złożenie hołdu Jędrzejakowi

Dawid Borek
Dawid Borek
Jeszcze kilka godzin temu prezes Radosław Strzelczyk nie wyobrażał sobie rozegrania meczu MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal Rzeszów w pierwotnym terminie. Ostatecznie jednak spotkanie dojdzie do skutku w najbliższą niedzielę.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

- Już rano dzwoniłem do Piotra Szymańskiego. Jesteśmy również w kontakcie z wiceprezesem Stali Rzeszów. Dziś nie będziemy jednak nic załatwiać, bo to nie jest dobry moment. Na pewno jednak meczu w niedzielę nie będzie. My sobie tego po prostu nie wyobrażamy - mówił nam po południu Radosław Strzelczyk, prezes MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp..

Ostatecznie pojedynek na szczycie 2. Ligi Żużlowej dojdzie do skutku w pierwotnym terminie. Spotkanie to będzie wyrazem hołdu zmarłemu we wtorek Tomaszowi Jędrzejakowi, żużlowcowi Stali Rzeszów.

Oświadczenie Zarządu TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski:

"Zarząd Towarzystwa Żużlowego Ostrovia z ogromnym smutkiem przyjął wiadomość o śmierci Tomasza Jędrzejaka, wychowanka ostrowskiego klubu, zawodnika rzeszowskiej Stali. W tej tragicznej chwili łączymy się w bólu z rodziną, na plan dalszy odsuwając bieżące sprawy. Z pełnym zrozumieniem i akceptacją przyjęliśmy propozycję Stali Rzeszów by przełożyć niedzielny mecz ligowy na późniejszy termin.

Meczem tym kibice i żużlowcy, tak z Ostrowa, jak i z Rzeszowa, chcieliby złożyć hołd Mistrzowi i Koledze z toru. Analiza możliwych terminów rozegrania meczu między MDM Komputery TŻ Ostrovią a Stalą Rzeszów doprowadziła jednak do wniosku, że chcąc umożliwić występ w tym spotkaniu wszystkim zainteresowanym żużlowcom, należy rozegrać go w pierwotnym terminie, tj. w niedzielę 19 sierpnia.

To będzie wyjątkowy mecz na wielu płaszczyznach. Wierzymy, że wszyscy razem: działacze, żużlowcy, kibice i dziennikarze potrafimy w niedzielny wieczór godnie uczcić pamięć Tomasza Jędrzejaka. Żużlowca, którego sportowe losy nierozerwalnie połączyły Rzeszów z Ostrowem Wielkopolskim.

Zarząd TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski"

na Facebooku.

Komentarze (65):

    Pokaż więcej komentarzy (62)
    PRZEJDŹ NA WP.PL