Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nicklas PorsingWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Nicklas Porsing

Tragedia w rodzinie Nicklasa Porsinga. Zmarła córka Duńczyka

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Nicklas Porsing przeżywa trudne chwile. W czwartkowy wieczór jego narzeczona przedwcześnie urodziła dziecko, ale maleństwo nie przeżyło. Z tego powodu Duńczyk zrezygnował z udziału w niedzielnym meczu 2. Ligi Żużlowej w Ostrowie.

W sobotni poranek Nicklas Porsing na Facebooku podzielił się z kibicami smutną wiadomością. 25-latek wraz ze swoją partnerką życiową oczekiwali dziecka. Do porodu doszło w czwartkowy wieczór, ale niestety dziewczynka nie przeżyła.

- W czwartek wieczorem o godz. 21.50 moja narzeczona urodziła naszą maleńką, 8-miesięczną córkę. Niestety, jej serce nie było na tyle silne, aby wprowadzić ją do naszego życia. Boże, błogosław ją! Proszę o modlitwę w tej trudnej dla nas sytuacji - zakomunikował Porsing.

Ze względu na tragedię rodzinną żużlowiec z Danii postanowił zrezygnować z udziału w meczu na szczycie 2. Ligi Żużlowej, w którym MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. miała się zmierzyć ze Stalą Rzeszów.

Dla rzeszowian to kolejny cios w ostatnich dniach. We wtorek samobójstwo popełnił Tomasz Jędrzejak, który do tej pory był najskuteczniejszym zawodnikiem 2. LŻ. W tej sytuacji Stal przybędzie do Ostrowa podwójnie osłabiona, ale w obliczu ostatnich tragedii, wynik sportowy schodzi na dalszy plan. POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (30):

Wszystkie komentarze (30)

Komentarze (30)

×
    Wszystkie komentarze (30)
    PRZEJDŹ NA WP.PL