Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz JędrzejakWP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Tomasz Jędrzejak

Ireneusz Nawrocki: W Ostrowie wynik schodzi na dalszy plan

Dawid Borek
Dawid Borek
Po śmierci Tomasza Jędrzejaka Stal Rzeszów nie chciała jechać meczu w Ostrowie w tę niedzielę. Ostatecznie, po wymianie oświadczeń, spotkania nie przełożono. - Wynik sportowy schodzi na dalszy plan - podkreśla Ireneusz Nawrocki.

Ani MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp., ani Stal Rzeszów, tuż po informacji o śmierci Tomasza Jędrzejaka nie wyobrażały sobie jazdy w najbliższą niedzielę. Kilka godzin później ostrowianie wydali oświadczenie, w którym przekazali, że mecz odbędzie się w pierwotnym terminie. Dzień później oświadczeniem odpowiedzieli rzeszowianie. Potępili w nim zachowanie ligowego rywala i zapowiedzieli możliwość oddania punktów walkowerem.

- Chcieliśmy, żeby mecz został przesunięty chociaż o dwa czy trzy dni. Nadal uważam, że jest to kompletnie bez sensu jechać mecz dzień po pogrzebie Tomka - mówi Ireneusz Nawrocki w rozmowie z "Nowiny24.pl".

Koniec końców spotkanie dojdzie do skutku w niedzielę. Właściciel Stali Rzeszów początkowo chciał wystawić na te zawody najsłabszy skład, jednak ostatecznie Żurawie awizowały optymalne zestawienie. - Trener Kędziora i Marcin Janik mnie przegłosowali, dlatego skład wygląda tak, a nie inaczej i nie mam o to do nikogo pretensji, choć oczywiście wynik sportowy w tym wypadku schodzi na dalszy plan - dodaje Nawrocki.

W awizowanym składzie Stali na pewno dojdzie do jednej zmiany. W Ostrowie, po rodzinnej tragedii, nie wystartuje Nicklas Porsing.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy decyzja o rozegraniu tego spotkania w najbliższą niedzielę jest słuszna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (22):

 • jaco Zgłoś
  Rzeszów ma pretensje do Ostrowa, ze maja taki klub że zawodnicy robią seppuku? oby Piła wygrała baraże z pseudo klubem, macie Ogóra krew na rekach
  • hmm Zgłoś
   ciekawie kiedy się Nawrockiemu odmieniło .. od podania składu przez Kędziore ?
   • Rolando74 Zgłoś
    "Były nieprzyjemne sytuacje. Miałem osobiste pogróżki, troszkę mnie to wystraszyło. Pomyślałem sobie, że jeśli jeszcze raz się taka zdarzy, to zgłoszę to na policję. Poza tym
    Czytaj całość
    parę razy miałem porysowane auto tekstami „zdrajca” - słowa Tomka, można znaleźć w Internecie. Nie trzeba być specjalistą, żeby zgadnąć, że kibice Ostrovii doprowadzili do tej tragedii. Klub, który buduje grobowce swoim wychowankom, powinien zniknąć z żużlowej mapy Polski. A może wejdą do 1 ligi z krwią na rękach? Po tych obłudnikach można się wszystkiego spodziewać.
    Wszystkie komentarze (22)

    Komentarze (22)

    ×
     Wszystkie komentarze (22)
     PRZEJDŹ NA WP.PL