Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel KaczmarekWP SportoweFakty / Paweł Wilczyński / Na zdjęciu: Daniel Kaczmarek

Pech nie opuszcza Get Well Toruń. Występ Kaczmarka zagrożony!

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W sobotę Reprezentacja Polski została Drużynowym Mistrzem Świata Juniorów. W przedostatnim biegu dnia groźny upadek zanotowali Daniel Kaczmarek i Patrick Hansen. Niedzielny występ pierwszego z nich we Wrocławiu jest zagrożony.

Całe zajście miało miejsce w 19. biegu finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w duńskim Outrup. W powtórce przedostatniego starcia na wyjściu z pierwszego łuku pierwszego okrążenia groźny upadek zanotowali Daniel Kaczmarek oraz Patrick Hansen. Duńczyk atakował od wewnętrznej Polaka i spowodował upadek zawodnika Get Well Toruń. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski w asyście kolegów opuścił tor i udał się do parku maszyn, jednak w powtórce wyjechał za niego rezerwowy - Wiktor Lampart

Późnym wieczorem toruński klub za pośrednictwem Facebooka poinformował, że obecnie występ 21-latka w niedzielnym spotkaniu we Wrocławiu z Betard Spartą jest zagrożony. Jednocześnie zaznacza, że zrobi wszystko, aby Kaczmarek był zdolny do jazdy. 

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie groźnej kontuzji doznał Rune Holta, wykluczyła ona 44-latka z jazdy do końca obecnego sezonu.

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników Betard Sparty WrocławPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

×
    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL