Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jurica Pavlic w kasku czerwonyWP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: Jurica Pavlic w kasku czerwony

Start - Motor: Wygrywali wszędzie i wszystko, ale po tej porażce nie będą rozpaczać (komentarze)

Natalia Zawodna
Natalia Zawodna
Gwarant Start Gniezno pokonał 47:43 Speed Car Motor Lublin na swoim torze. Goście, będący lepsi w dwumeczu zapewnili sobie po trzynastej rundzie pierwsze miejsce w tabeli Nice 1 LŻ, natomiast podopieczni Piotra Szymki udział w rundzie play-off.

Dariusz Śledź (trener Speed Car Motoru Lublin): - Bardzo dobry mecz, choć ciężki. Takiego się spodziewaliśmy, bo gnieźnianie to mocna drużyna na swoim torze.
Widowisko było dobre, a wynik nie był rozstrzygnięty do samego końca. Kibice mogą zadowoleni wrócić do swoich domów. Po tej porażce nie rozpaczamy. Jeżeli chodzi o Oskara Bobera, nie chcę tego komentować. 

Robert Lambert (zawodnik Speed Car Motoru Lublin): - To było ciężkie spotkanie, choć zdawaliśmy sobie sprawę, jaki tor nas czeka. Ciężko było nam znaleźć odpowiednie ustawienia na tak twardą nawierzchnię. Niestety, nie udało nam się osiągnąć zadowalającego rezultatu i moja drużyna przegrywa.

Piotr Szymko (trener Car Gwarant Startu Gniezno): - Cieszymy się z tego zwycięstwa. Motor od samego początku sezonu jest liderem rozgrywek. Wygrywał prawie wszystko i wszędzie. To nam udało się zwyciężyć. Mamy wyrównany zespół. Chłopacy pojechali na równym i wysokim poziomie. Widowisko cieszyło oko. Oto w tym sporcie chodzi. Punkt bonusowy goście zabierają ze sobą, a my cieszymy się z dwóch punktów.

Jurica Pavlic (zawodnik Car Gwarant Startu Gniezno): - Nie było co się spinać przed spotkaniem. Lublin to bardzo dobra drużyna, więc trzeba było podejść do meczu na luzie. Wtedy głowa jest spokojna i lepiej pracuje. Każdy z nas walczył, nawet jak nie szło. Wynik nas zadowala. Nie każdy się takiej postawy spodziewał. Szkoda kilku biegów, gdzie pogubiliśmy kilka punktów. Od jakiegoś czasu zawodzą mnie sprzęgła. Muszę cały czas szukać.

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodnicy Fogo Unii LesznoPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy jesteś zaskoczony drugą porażką Speed Car Motoru Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

 • Yogi23 Zgłoś
  Darek nie chce komentować "sprawy" Bobera, i to jest właśnie najgorsze podejście, to właśnie trener powinien potępić taką postawę jako pierwszy, Rybka nie tak się postępuje z
  Czytaj całość
  młodymi, bo nie wyciągną z tego żadnej nauczki.
  • Dondiego SKS START Zgłoś
   Gratulacje dla Koziołków. Byli blisko zwycięstwa....Brak Jelenia i bobera napewno polepszył sytuacje meczową STARTU. Szkoda że Oli zdefektował i Maksym leżał bo troche pkt przepadło.
   Czytaj całość
   Pomimo wszystko TWIERDZA nie zdobyta :) HEJ START!
   • Po tym co zrobił Oskar Bober powinien zostać zawieszony do końca sezonu . Dziś pokazał po raz kolejny niestety po pamiętnym meczu z Grudziądzem gdzie "pozdrawiał nas środkowym palcem"
    Czytaj całość
    gdzie ma nas kibiców. Dzisiejsza sytuacja kładzie się cieniem nie tylko na dzisiejszy mecz ale i na marketing oraz akcje jakie były robione w celu promocji klubu.Dziś przegraliśmy ale porażka schodzi na drugi plan przy sytuacji z Oskarem.Moim zdaniem powinien zostać ukarany wysoką karą finansową i zawieszeniem do końca sezonu nawet kosztem szansy awansu. Nie ma miejsca w sporcie na takie zachowanie.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL