Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz JędrzejakWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Jędrzejak

Ostrovia - Stal: Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz dla Tomka (komentarze)

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
MDM Komputery TŻ Ostrovia i Stal Rzeszów niedzielnym meczem ligowym oddały hołd śp. Tomaszowi Jędrzejakowi. Po zwycięstwo sięgnęli goście, którzy wygrali 53:37 i triumfowali w rundzie zasadniczej.

Lech Kędziora (trener Stali Rzeszów): Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz dla Tomka (Jędrzejaka - dop. MK). Dziękuję prezesowi, że ściągnął do Ostrowa tak mocny skład. Bardzo zaskoczył nas Luke Becker. Organizatorzy przygotowali wspaniałe pożegnanie śp. Tomasza Jędrzejaka.

Mariusz Staszewski (trener MDM Komputery TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp.): Oczywiście, że wynik schodził w tym meczu na dalszy plan. Jechaliśmy, aby uczcić pamięć Tomka. Nikt z nas nie przypuszczał jednak, że dostaniemy takie tęgie lanie. Należy oddać, że wygrał zespół bez słabych punktów i zdecydowanie lepszy.

Luke Becker (Stal Rzeszów): Strata Tomka bardzo nas dotknęła. To był bardzo ciężki czas. Zawsze, kiedy miałem udany wyścig, Tomek przychodził do mojego boksu i mi gratulował. Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny, dla dzieci i najbliższych Tomka.

Greg Hancock (Stal Rzeszów): Uważam, że należało ten mecz przełożyć. Wyznaczony termin nie był najlepszym pomysłem. Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym, co się wydarzyło, życie toczy się jednak dalej. Przesyłam wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych Tomka.

ZOBACZ WIDEO PGE IMME i gorące słońce letniego żużlaPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy mecz w Ostrowie powinien być przełożony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (16):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  Jeżeli mecz by był przełożony może wynik by by dla gospodarzy łaskawszy.Tak mamy mecz zaliczony. Gospodarze tęgie lanie.Fani Ostrowa minusy co stawiają też jak czytam minki zrzedły.
  • LEGION STAL Zgłoś
   Z tego co widzę, aby było godnie Stal musiałaby się położyć na torze,a Nawrocki ogłosić, że jest bankrutem, wtedy byłoby godnie.
   • redbul Zgłoś
    Brawo dla Rzeszowa za wygraną byliście poprostu o niebo lepsi życzę wam awansu i pozdrawiam kibiców z Rzeszowa którzy byli w Ostrowie i wspaniale wraz z nami uczcili Tomka my niestety
    Czytaj całość
    możemy do baraży z Piłą ale sam Klindt awansu nam nie wywalczy a co do Lucke Beckera to go trzymajcie bo walczak niesamowity czapki z głów
    Wszystkie komentarze (16)

    Komentarze (16)

    ×
     Wszystkie komentarze (16)
     PRZEJDŹ NA WP.PL