Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oddanie hołdu śp Tomaszowi Jędrzejakowi po meczu w OstrowieWP SportoweFakty / Jakub Janecki / Oddanie hołdu śp. Tomaszowi Jędrzejakowi po meczu w Ostrowie

Wzruszający moment po meczu w Ostrowie. Płakali nawet żużlowcy

Dawid Borek
Dawid Borek
Po zakończeniu niedzielnego meczu między MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. a Stalą Rzeszów (37:53) kibice i żużlowcy oddali hołd śp. Tomaszowi Jędrzejakowi. To, co działo się na ostrowskim stadionie, trudno opisać słowami.

Śp. Tomasz Jędrzejak był wychowankiem Iskry Ostrów, a w obecnym sezonie startował w Stali Rzeszów.

Żużlowiec we wtorkowy poranek został znaleziony martwy w przydomowym warsztacie. W sobotę w Ostrowie Wielkopolskim odbył się jego pogrzeb.

Dzień później MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. rywalizowała w meczu 2. Ligi Żużlowej ze Stalą Rzeszów. Żurawie wygrały 53:37, ale w obliczu tragedii wynik nie był najważniejszy. 

Najważniejsze było to, co wydarzyło się już po zakończeniu zawodów - sceny, które przyprawiały o gęsią skórkę. Piękne pożegnanie Jędrzejaka trudno opisać słowami. Łez nie powstrzymali nawet tak twardzi mężczyźni, jak żużlowcy.

Materiał przygotowany przez wlkp24.info.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (23):

  • CKM_ Zgłoś
   Zapamiętajmy ten filmik na zawsze. A niektórzy niech sobie go wbiją raz a porządnie do tych swoich pustych łepetyn! Bo Tomek na pewno nie odszedł z uśmiechem na twarzy. Podobnie jak
   Czytaj całość
   Łukasz czy Rafał. To sport, są drużyny, zawodnicy, transfery, zawsze są wygrani i przegrani, choć każdy chce wygrać i chce dobrze - dla siebie, dla rodziny, dla kibiców. Zanim więc człowieku jeden z drugim krzykniesz "ty ch... taki i owaki""ty zd...", zanim zaczniesz słać pogróżki i przechodzić do czynów - POMYŚL, WŁĄCZ CZASZKĘ !!!
   • Gzegozenek Zgłoś
    Mówiłem że to najlepszy sposób uczczenia Tomka. Mecz 2 drużyn ważnych dla niego no a potem coś,co długo pozostanie w pamięci każdego z nas którzy byli na stadionie.
    Wszystkie komentarze (23)

    Komentarze (23)

    ×
     Wszystkie komentarze (23)
     PRZEJDŹ NA WP.PL