Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał Okoniewski w parku maszyn WP SportoweFakty / Michał Chęć / Rafał Okoniewski w parku maszyn.

Okoniewski jak Jonasson. Pojedzie za mniejsze pieniądze

Dawid Borek
Dawid Borek
W ubiegłym tygodniu na jazdę w Euro Finannce Polonii Piła za mniejszą gażę zgodził się Tomas H. Jonasson. Teraz śladem Szweda poszedł Rafał Okoniewski.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Tomas H. Jonasson zaproponował pilskiej Polonii, że pojedzie w dwóch najbliższych meczach (w Łodzi i Gdańsku) za połowę swojego wynagrodzenia. - To bardzo ładny gest z jego strony i nie ukrywamy, że nam to bardzo pomoże - mówił nam Ireneusz Ślebioda, który jest jednym ze sterników klubu.

Także w minionym tygodniu pilanie podjęli decyzję, że w najbliższych spotkaniach nie wystąpi już Rafał Okoniewski, wobec którego Euro Finannce Polonia ma ponad 200 tys. złotych długu. - Rafał sam przyznał, że to raczej najlepsze rozwiązanie. Klub i tak zalega mu z pieniędzmi i nie ma sensu tego długu powiększać - tłumaczył prowadzący drużynę Paweł Szałapski.

Jak się okazuje, Euro Finannce Polonia w niedzielnym meczu z ROW-em Rybnik pojedzie w składzie nie tylko z Jonassonem, ale też z... Okoniewskim, który podobnie jak Szwed zgodził się na występ za mniejsze pieniądze.

- Udało nam się porozumieć z Rafałem Okoniewskim, który podobnie jak Thomas Jonasson zgodził się na obniżenie wynagrodzenia i możemy liczyć na niego w meczu z ROW-em! Bardzo dziękujemy za ten gest Rafała i zrozumienie naszej trudnej sytuacji - przekazali przedstawiciele pilskiego klubu za pośrednictwem Facebooka.

Przed ostatnią kolejką rundy zasadniczej Euro Finannce Polonia ma punkt przewagi nad Arge Speedway Wandą Kraków.

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników Betard Sparty WrocławTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Polonia utrzyma się w Nice 1.LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

 • AMON Zgłoś
  To wszystko wina GKSŻ i pożal się Boże pseudo komisji licencyjnej to jest KPINA z kibiców (Piły i Krakowa) że byli OSZUKANI że niby w Polonii i Wandzie wszystko pod kontrolą za moment
  Czytaj całość
  zakończy się sezon znowu będą przyznawane licencje tylko ta komisja "licencyjna "STRACIŁA CAŁKOWICIE WIARYGODNOŚĆ jak można było dopuścić Polonię Piła z 1.000.000 zł DŁUGIEM ? Przecież to jest SKANDAL teraz słyszymy że w Polonii będzie "UWAGA " audyt z "PRAWDZIWEGO ZDARZENIA " który ma ustalić ile tak naprawdę Polonia ma DŁUGU przecież to jest CYRK !
  • robo354 Zgłoś
   wasza poroniona redakcja nie dopuszcza krytycznych postów ??
   • robo354 Zgłoś
    zmieńcie sobie nazwę na Sportowy Szmatławiec, "obiektywizm" z tej pożal się boże waszej żałosnej strony aż razi w oczy :))))
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL