Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Władysław GollobWP SportoweFakty / Krzysztof Urban. / Władysław Gollob

Gollob niczym premier Szydło: Wystarczyło nie kraść i pieniądze się znalazły

Dariusz Półgęsek
Dariusz Półgęsek
Domowym meczem z opolskim Kolejarzem bydgoszczanie zakończyli trzeci ligowy sezon pod rządami Władysława Golloba. W niedzielę, do programów meczowych dołączono list prezesa klubu. Senior rodu Gollobów w swoim stylu podsumował swoją działalność.

Władysław Gollob budzi skrajne emocje wśród kibiców Polonii. Odkąd został prezesem klubu, tamtejsze środowisko szybko się podzieliło. Zagorzałych krytyków nie brakuje. Gollob powtarza jednak, że nie przejmuje się hejtem i zamierza sukcesywnie realizować swoją wizję. W niedzielę dołączył do meczowego programu list, w którym przedstawił kibicom sprawozdanie z zarządzania Polonią.

Do najważniejszych informacji zamieszczonych w liście należy sprawa długu, jaki pozostał do uregulowania. Kiedy Gollob przejmował klub do spłacenia było 5 milionów złotych. Teraz zostało 700 tysięcy.

Gollob wie, dlaczego klubowi powodzi się coraz lepiej. Wyjaśnia to, cytując byłą premier Beatę Szydło. - Wystarczyło nie kraść, a pieniądze się znalazły - pisze prezes.

Prezes podsumował również głośny swego czasu konflikt z juniorami. - Dwa lata doświadczeń w klubie Gniezno Damiana Stalkowskiego powoduje entuzjazm raczej ograniczony - czytamy - Patryk Sitarek, beztalencie, zaginął w akcji. Jedyna smuga cienia, jaka po nim pozostała to to, że zapomniał rozliczyć się z klubem z pobranego motocykla oraz osobistego wyposażenia. Niestety zmuszeni jesteśmy kierować sprawę do prokuratury - oświadcza Gollob.

ZOBACZ LIST, STRONA 1 -->>

ZOBACZ LIST, STRONA 2 -->>

Gollob punktuje również byłego zawodnika Andrieja Kudriaszowa i Rafała Kuskowskiego, menedżera m.in. Damiana Stalkowskiego. Temu drugiemu zarzuca między innymi wyłudzanie pieniędzy i pojenie zawodnika alkoholem podczas meczu. Chwaleni są za to Rene Bach i Valentin Grobauer. Prezesowi podoba się ich łączenie pracy zawodowej z żużlem.

Zdradzono również plany na sezon 2019. Po trzech latach oszczędzania i budowania podwalin składu Polonia ma włączyć się do walki o awans do Nice 1.LŻ. Mają w tym pomóc junior zdobywający około 3-5 punktów na mecz i krajowy senior w przedziale 6-8 punktów, których klub zamierza sprowadzić zimą.

ZOBACZ WIDEO Do czego służy zawodnikom lewa i prawa noga?POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Jak oceniasz dotychczasowe rządy w Polonii Władysława Golloba?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (63):

Wszystkie komentarze (63)

Komentarze (63)

×
    Wszystkie komentarze (63)
    PRZEJDŹ NA WP.PL