Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wiktor Lampart i Oskar Bober cieszą się z podwójnego zwycięstwaWP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Wiktor Lampart i Oskar Bober cieszą się z podwójnego zwycięstwa

Speed Car Motor pozyskał nowego juniora. Znamy obsady sędziowskie najbliższych spotkań ligowych

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o nowym zawodniku w Speed Car Motorze Lublin oraz o obsadach sędziowskich najbliższych spotkań ligowych.

KOMUNIKAT NR 79/2018
Główna Komisja Sportu Żużlowego

2. Obsady sędziów:
DM I Ligi – 14 runda
24 sierpnia 2018 r. (piątek)

Lokomotiv Daugavpils - Car Gwarant Start Gniezno godz. 18:30 (czasu polskiego) (transmisja Eleven)
Sędzia:  Paweł Słupski
Komisarz toru: Krzysztof Guz
Przewodniczący Jury: Andrzej Polkowski 

26 sierpnia 2018 r. (niedziela)
Orzeł Łódź - Speed Car Motor Lublin godz. 14:30 (transmisja Polsat)
Sędzia: Grzegorz Sokołowski
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński
Przewodniczący Jury: Stanisław Bazela 

Euro Finannce Polonia Piła - ROW Rybnik godz. 14:30 (rezerwa tv)
Sędzia: Michał Sasień
Komisarz toru: Jacek Krzyżaniak 

Arge Speedway Wanda Kraków - Zdunek Wybrzeże Gdańsk godz. 16:30 (bez transmisji tv)
Sędzia: Ryszard Bryła
Komisarz toru: Grzegorz Janiczak 


DM II Ligi – 14 runda:
26 sierpnia 2018 r. (niedziela)
OK Kolejarz Opole - Iveston PSŻ Poznań godz. 17:00
Sędzia: Artur Kuśmierz
Komisarz toru: Jan Banasiak 

KSM Krosno - Stainer Unia Kolejarz Rawicz godz. 16:15
Sędzia: Jerzy Najwer
Komisarz toru: Michał Wojaczek 


25 sierpnia 2018 r. (sobota) godz. 11:00
PPPK 85-125cc 6. runda (Finał) Częstochowa
Sędzia: Paweł Palka za Artura Kuśmierza

25 sierpnia 2018 r. (sobota) godz. 16:00
IMP 80-125cc 9. Runda Częstochowa - sędzia: Paweł Palka
26 sierpnia 2018 r. (niedziela) g. 10.30
DMP 80-125cc 3. Runda Częstochowa - sędzia: Paweł Palka

28 sierpnia 2018 r. (wtorek)
13 runda półfinałowa DMPJ
Gorzów - sędzia: Remigiusz Substyk + stażysta Marcin Beda godz. 17:00
Daugavpils (na torze w Gnieźnie) - sędzia: Piotr Nowak + stażysta Paweł Michalak godz. 16:00

29 sierpnia 2018 r. (środa) 
14 runda półfinałowa DMPJ
Toruń (za Częstochowę) - sędzia: Piotr Nowak + stażysta Dariusz Kowalski godz. 16:30
Gniezno - sędzia: Paweł Słupski + stażysta Piotr Stefankiewicz godz. 16:00

30 sierpnia 2018 r. (czwartek) 
4 runda półfinałowa DMPJ
Łódź - sędzia: Paweł Słupski 


7. Przynależności klubowe

KS ROW Rybnik SA
Dominik Tyman* 2003 - do dnia 8 lutego 2019 start tylko w zawodach młodzieżowych 

KM Cross Lublin 
Miłosz Cichy* 2002 - wypożyczony ze Stowarzyszenia Akademia Żużlowa Janusza Kołodzieja (DMPJ) - do dnia 14 listopada 2018 start tylko w zawodach młodzieżowych

Stowarzyszenie Akademia Żużlowa Janusza Kołodzieja
Miłosz Cichy* 2002 - wypożyczony do KM Cross Lublin - do dnia 14 listopada 2018 start tylko w zawodach młodzieżowych

* zawodnicy potwierdzeni do dnia 4.09.2018 r. zgodnie z art. 211 pkt 4 Regulaminu Przynależności Klubowej w sporcie żużlowym

8. Składy DMPJ:
KM Cross Lublin - Speed Car Motor Lublin: Emil Peroń, Wiktor Lampart, Kacper Gosik, Miłosz Cichy

KS ROW Rybnik SA - ROW Rybnik: Dawid Jona, Mateusz Tudzież, Miłosz Wypior, Robert Chmiel, Lars Skupień, Przemysław Giera, Dominik Tyman

ZOBACZ WIDEO PGE IMME i gorące słońce letniego żużla

na Facebooku.

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL