Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian Miedziński (z lewej) i Matej Zagar WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Adrian Miedziński (z lewej) i Matej Zagar

Znamy nowy termin meczu Włókniarz - GKM

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W niedzielę nie doszło do skutku zaplanowane spotkanie fotBET Włókniarza Częstochowa i MRGARDEN GKM-u Grudziądz w ramach XIV kolejki PGE Ekstraligi. Poznaliśmy nowy termin pojedynku tych drużyn.

W niedzielę w nocy oraz do południa w Częstochowie padał deszcz, co znacznie wpłynęło na stan nawierzchni częstochowskiego owalu. Dodatkowo temperatura nie sprzyjała w polepszeniu sytuacji. Organizatorzy wraz z sędzią Pawłem Słupskim przez prawie trzy godziny starali się doprowadzić tor do stanu używalności, jednak to nic nie dało i przed godziną 17 mecz został przełożony na inny termin. 

W poniedziałek częstochowski klub za pośrednictwem Facebooka poinformował, że forBET Włókniarz Częstochowa podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz w najbliższy czwartek (30 sierpnia) o godzinie 19:30.

ZOBACZ WIDEO Tak wygląda nowy stadion w ŁodziTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (10):

 • VisoR Zgłoś
  Nie ma co umniejszać GKMowi, takie podejście nigdy się dobrze nie kończy. Artiom jest w dużym gazie, Antonio nie raz nie dwa zaliczył na naszym torze dobry występ. Jeśli druga linia
  Czytaj całość
  (zwłaszcza Buczek) wstrzeli się z przełożeniem możemy się namęczyć o zwycięstwo.Osoby, które za to używają jako argumentu meczu z zeszłego roku, powinny pamiętać ze w tym sezonie CKM to jednak inna drużyna. Leon jest obecnie w fantastycznej dyspozycji, Lindgren nawet kiedy nie szło mu gdzie indziej, na naszym torze zawsze robił swoje, tak samo Matej w tym roku na SGP trzyma raczej stabilną formę. No i Adrian sam w sobie jest więcej warty niż Ułamek i Baran w pakiecie. Niestety zostaję nam Musielak, który pewnie punkty zrobi tylko na juniorach...Juniorzy to problem u nas, ale na szczęście tutaj i GKM nie błyszczy, liczę ze Grucha nie przyniesie wstydu na własnym torze, bo to mogą być najważniejsze punkty. Ogólnikowo nie zakładam spacerku, ale liczę na w miarę bezstresowe zwycięstwo w stylu 49:41/50:40.
  • wirus szczecin Zgłoś
   Mecz w n sport 19 30
   • Cysio Zgłoś
    Padało tylko w nocy, więc Włókniarz miał cały dzień na przygotowanie toru. Skoro nie dał rady, to mecz powinien być zweryfikowany na walkower ;)
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL