Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz GollobNewspix / Michał Stańczyk / Na zdjęciu: Tomasz Gollob

Gwiazdy potwierdzają przyjazd. Ogromne zainteresowanie turniejem dla Tomasza Golloba

Michał Konarski
Michał Konarski
7 października w Bydgoszczy odbędzie się turniej "Asy dla Tomasza Golloba". Zainteresowanie kibiców tymi zawodami przeszło najśmielsze oczekiwania. Zapytania o bilety przychodzą do organizatorów z całego świata.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, jednym z honorowych gości zawodów będzie Hans Nielsen. Oprócz niego, zobaczymy z pewnością wiele innych gwiazd speedwaya, z którymi ścigał się niegdyś Tomasz Gollob. Przyjazd potwierdził także Roman Matousek, były reprezentant Czech i Czechosłowacji, dawniej również żużlowiec Polonii Bydgoszcz. Pojawi się też sporo znanych osobistości związanych z innymi dyscyplinami sportu, ale również z polityką i kulturą.

Od ponad tygodnia można już kupować vouchery, które później zostaną wymienione na bilety. Turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród polskich kibiców. - Dostajemy zapytania z wielu krajów, także spoza Europy. Wszyscy chcą przyjechać do Bydgoszczy dla Tomasza. Obsada zawodów szykuje się kapitalna, nie zabraknie najlepszych żużlowców świata - mówi Jerzy Kanclerz, dyrektor turnieju i przyjaciel polskiego mistrza.

Dość powiedzieć, że wyczerpała się już pula biletów ulgowych. W poszczególnych sektorach wolnych miejsc jest już coraz mniej. Kibice bardzo licznie pojawiają się siedzibie klubu. Wielu fanów przesyła także zapytania drogą mailową.

W ostatnich latach z frekwencją na stadionie Polonii nie było zbyt kolorowo. Kibice z nostalgią wspominają początki XXI wieku, kiedy to czasem ciężko było o dobre miejsce... stojące. Wygląda na to, że 7 października obiekt może przeżyć istne oblężenie. Komplet kibiców na turnieju "Asy dla Tomasza Golloba" mógłby być czymś wspaniałym i wzruszającym, także dla samego zawodnika.

ZOBACZ WIDEO Start wyścigu żużlowego. Leszek Demski wyjaśnia, kiedy bieg powinien być przerwanyPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Wybierasz się na turniej "Asy dla Tomasza Golloba"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL