Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jacek FrątczakWP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Na zdjęciu: Jacek Frątczak

Jacek Frątczak nie wie, czy podjąć ryzyko. "Jestem coś winny Toruniowi"

Dawid Borek
Dawid Borek
Get Well Toruń chce zatrzymać Jacka Frątczaka w roli menedżera. - Pytanie jest takie, czy jeszcze stać mnie, aby podjąć to ryzyko? - zastanawia się sam zainteresowany.

Jacek Frątczak został menedżerem Get Well Toruń w lipcu ubiegłego roku, ratując drużynę przed spadkiem z PGE Ekstraligi. W tym sezonie Anioły miały walczyć o najwyższe cele, ale wiele wskazuje na to, że rozgrywki zakończą już w sierpniu. Aby torunianie awansowali do play-off, MRGARDEN GKM Grudziądz musiałby wygrać w Częstochowie, a to byłby prawdziwy cud.

Mimo wszystko szefostwo Get Well nadal chce współpracować z Frątczakiem. Sam menedżer po meczu we Wrocławiu zapowiadał zresztą ruchy transferowe w drużynie z grodu Kopernika, niejako dając do zrozumienia, że zostaje na swoim stanowisku. Oficjalnie jednak Frątczak niczego nie potwierdza.

- Uważam, że jestem jeszcze coś winny Toruniowi, ale z drugiej strony poziom stresu pracy tutaj i jej ciężar tego był na tyle duży, że rzeczywiście trzeba usiąść w domu z żoną, w firmie i poukładać te wszystkie kwestie. Faktycznie pytanie jest takie, czy jeszcze stać mnie, aby podjąć to ryzyko? - zastanawia się Frątczak, cytowany przez speedwayekstraliga.pl.

Z naszych informacji wynika, że takim komentarzem menedżer Get Well tylko się przekomarza, bowiem wiele wskazuje na to, że zostanie w Toruniu i to nie na jeden sezon, a na kolejne dwa lata.

ZOBACZ WIDEO Start wyścigu żużlowego. Leszek Demski wyjaśnia, kiedy bieg powinien być przerwany

Czy chciałabyś/chciałbyś, by Frątczak nadal był menedżerem Get Well?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (42):

Wszystkie komentarze (42)

Komentarze (42)

×
    Wszystkie komentarze (42)
    PRZEJDŹ NA WP.PL