WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Unia Tarnów. Na pierwszym planie Kenneth Bjerre

Liga duńska: Region Varde wygrało rundę zasadniczą. Korneliussen i Bjerre liderami

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
W ostatnim meczu rundy zasadniczej duńskiej Metal Speedway League Region Varde Elitesport pokonało na własnym torze Holstebro Elite 43:41. Dzięki tej wygranej gospodarze triumfowali w rundzie zasadniczej rozgrywek.

Zespół z Outrup oraz Team Fjelsted są już pewni udziału w finale rozgrywek. W półfinale o awans powalczą Slangerup Speedway Klub, Holsted Tigers, GSK Liga i Holstebro Elite.

W piątkowym meczu liderami drużyn byli Mads Korneliussen i Kenneth Bjerre, którzy zapisali na swoim koncie po piętnaście punktów. Dobrze spisali się ponadto Thomas Joergensen oraz Bjarne Pedersen.

Punktacja:

Region Varde Elitesport - 43
1. Mikkel Bech - 8+2 (d,d,1*,2*,3,2)
2. Mads Korneliussen - 15 (3,3,3,3,3,0)
3. Andriej Karpow - 7+3 (1*,1,1,2*,2*)
4. Thomas Joergensen - 11 (2,1,2,3,2,1)
5. Mikkel B. Andersen - 2+1 (d,0,1,1*)
6. Michael Thyme - 0 (0)

Holstebro Elite - 41
1. Kenneth Bjerre - 15 (2,3,3,3,1,3)
2. Jonas B. Andersen - 8 (1,2,2,0,0,3)
3. Bjarne Pedersen - 11+2 (3,2*,3,1,0,2*)
4. Emil Groendal - 0 (0,d,0,0,-)
5. Kasper Lykke Nielsen - 7+1 (1,2*,2,1,1)
6. Lasse Poertner - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Korneliussen, Bjerre, J. Andersen, Bech (d) 3:3
2. Pedersen, Joergensen, Karpow, Groendal 3:3 (6:6)
3. Korneliussen, J. Andersen, Lykke, M. Andersen (d) 3:3 (9:9)
4. Bjerre, Pedersen, Karpow, Bech (d) 1:5 (10:14)
5. Korneliussen, J. Andersen, Joergensen, Groendal (d) 4:2 (14:16)
6. Pedersen, Lykke, Karpow, M. Andersen 1:5 (15:21)
7. Bjerre, Joergensen, Bech, Groendal 3:3 (18:24)
8. Korneliussen, Karpow, Pedersen, J. Andersen 5:1 (23:25)
9. Joergensen, Lykke, M. Andersen, Groendal 4:2 (27:27)
10. Bjerre, Joergensen, M. Andersen, J. Andersen 3:3 (30:30)
11. Korneliussen, Bech, Lykke, Groendal 5:1 (35:31)
12. Bech, Karpow, Bjerre, Pedersen 5:1 (40:32)
13. J. Andersen, Bech, Lykke, Thyme 2:4 (42:36)
14. Bjerre, Pedersen, Joergensen, Korneliussen 1:5 (43:41)

Widzów: 1786.

Liga duńska

MDrużynaMBonPktZRP+
1.Holsted Tigers304201135
2.Slangerup Speedway Klub314111128
3.Region Varde Elitesport21310188
4.Esbjerg Vikings302102121
5.Team Fjelsted10210045
6.Grindsted Speedway Klub20101180


ZOBACZ WIDEO Tomasz Dryła, nSport+: Widziałem w piątce Sajfutdinowa, zamiast Woffindena

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL