Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maksym Drabik kontra Chris HolderWP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Maksym Drabik kontra Chris Holder.

Poirytowanie w Sparcie. Włókniarz chodzi za Drabikiem i kusi

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Maksym Drabik już rok temu był na celowniku Włókniarza. Teraz temat wrócił. W Sparcie mówią, że sponsorzy częstochowskiego klubu chodzą i kuszą zawodnika. - Drabik sam chce do nas przyjść - tłumaczą we Włókniarzu.

Sponsorzy forBET Włókniarza Częstochowa kuszą Maksyma Drabika, a w Betard Sparcie poirytowanie. Wrocławianie za nic w świecie nie chcą stracić swojego najlepszego juniora. Mówią jednak, że takie, nie inne zachowanie osób powiązanych z częstochowskim klubem powoduje, że sprawy mogą się różnie potoczyć.

Trudno się dziwić zdenerwowaniu Sparty. W końcu Drabik jest tym zawodnikiem w ich zespole, który zwykle robi różnicę. Posiadanie takiego młodzieżowca, nawet jeśli jest w słabszej formie, to skarb. Zainteresowanie Włókniarza może w najgorszym razie rozbić dobrze funkcjonującą koncepcję. W najlepszym zmusi Spartę do głębszego sięgnięcia do kieszeni. Wiadomo, że jak ktoś kusi, to oferuje więcej niż dotychczasowy pracodawca. Wrocławianie, chcąc zatrzymać Maksyma, będą musieli coś dołożyć. Zwłaszcza jeśli zawodnik będzie miał rozterki. A słuchając tego, co ma do powiedzenia częstochowska strona, zakładamy, że będzie je miał.

We Włókniarzu utrzymują bowiem, że to nie oni kuszą Maksyma, lecz on sam coraz poważniej rozważa powrót w rodzinne strony. Mówią, że w związku z tym nie muszą oferować milionów, bo nie chodzi o wyrwanie zawodnika i licytację. Przeciągnięcie Drabika istotnie zmieniłoby układ sił, a Sparta znalazłaby się w położeniu nie do pozazdroszczenia.

ZOBACZ WIDEO Start wyścigu żużlowego. Leszek Demski wyjaśnia, kiedy bieg powinien być przerwany

Czy Drabik powinien odejść ze Sparty i wrócić do Włókniarza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (49):

Wszystkie komentarze (49)

Komentarze (49)

    Wszystkie komentarze (49)
    PRZEJDŹ NA WP.PL