Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nile TufftWP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Nile Tufft

Turniej Nice Cup jednak nie w Chorzowie. Zawody przeniesiono do innego miasta

Dawid Borek
Dawid Borek
11 września na torze w Chorzowie miała odbyć się VII runda Nice Cup. Ostatecznie zawody ze Stadionu Śląskiego przeniesiono do Grudziądza, o czym w komunikacie poinformowała Główna Komisja Sportu Żużlowego.

Oprócz przeniesienia Nice Cup z Chorzowa do Grudziądzu, Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła także czerwoną kartkę dla Nile Tuffta. Przypomnijmy, że młodzieżowiec Speed Car Motoru Lublin został nią ukarany po czwartym biegu meczu Lokomotiv Daugavpils - Speed Car Motor Lublin (43:47), w którym upadł na tor przy stanie 5:1 dla gospodarzy.

Komunikat GKSŻ:

2. Informujemy że zawody VII rundy Nice Cup odbędą się w Grudziądzu (zamiast w Chorzowie) w dniu 11.09.2018 r. (wtorek) o godz. 16.30. Turniej będzie jednocześnie Memoriałem Władysława Pietrzaka. Przy okazji zawodów istnieje możliwość organizacji turnieju w klasie 250cc. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w tej klasie.

7. W meczu 15. rundy DM I Ligi (faza finałowa - półfinał) pomiędzy drużynami Lokomotiv Daugavpils - Speed Car Motor Lublin w dniu 31 sierpnia 2018 r. Nile Tufft został ukarany czerwoną kartką i zgodnie z RSŻ art. 97 zawodnik otrzymuje karę meczu polegającą na zakazie startu w najbliższych zawodach o Mistrzostwo Polski i Nagrody PZM co do daty kalendarzowej, tj. 16 runda DM I Ligi (faza finałowa - półfinał rewanż).

ZOBACZ WIDEO Tomasz Dryła, nSport+: W piątce najlepszych trenerów widziałbym Adama SkórnickiegoPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL