WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Tauron SEC. Jarosław Hampel z lewej.

To ma być prawdziwy hit! Nowy rodzaj kamery podczas żużlowych transmisji. Próba generalna w sobotę

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W sobotę na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się finał Tauron SEC. Organizatorzy liczą na rekordową oglądalność przed telewizorami i zapowiadają nowinki, które nie były do tej pory stosowane podczas transmisji żużlowych.

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Głównym partnerem telewizyjnym finału Tauron SEC jest stacja Eurosport, ale transmisję na żywo zobaczymy tym razem również na antenie TVP 1. - Od godziny 21:30 będą pokazywane najważniejsze wyścigi oraz dekoracja zwycięzców. W sobotę o tej porze oglądalność powinna być rekordowa - przekonuje Jan Konikiewicz z firmy One Sport, która jest organizatorem wydarzenia.

Dodajmy, że Mecz Polska - Reszta Świata, który był próbą generalną przed finałem Tauron SEC, zgromadził wraz z powtórkami łącznie niemal milionową widownię. Teraz ma być zdecydowanie lepiej. - Szykujemy transmisję na 16 kamer w niespotykanym do tej pory standardzie. Mamy dwa pomysły, których na żużlu jeszcze nikt nigdy nie stosował - tłumaczy Konikiewicz.

Czego dokładnie mogą spodziewać się widzowie, którzy zasiadą przed telewizorami i będą oglądać rywalizację w Chorzowie? - Chodzi o nowatorski sposób pokazywania wyścigów, zastosowanie nietypowych kamer. Dzięki temu zarówno obrazki live, jak i powtórki biegów będą prezentowane w niezwykle efektowny sposób. Przetestowaliśmy już to wszystko i uważamy, że efekt jest niesamowity. To będzie niezapomniane widowisko - podsumowuje Konikiewicz.

ZOBACZ WIDEO Start wyścigu żużlowego. Leszek Demski wyjaśnia, kiedy bieg powinien być przerwany

Czy będziesz oglądać finał Tauron SEC w Chorzowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (22):

    Pokaż więcej komentarzy (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL