Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Julia Podlewska / Na zdjęciu: Patrick Hansen

Są nowe informacje o stanie zdrowia Patricka Hansena

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Groźnym upadkiem udział w sobotnim finale mistrzostw Europy Juniorów w Stralsund zakończył Patrick Hansen. Duńczyk nieprzytomny został odwieziony do szpitala. Są już nowe informacje o stanie jego zdrowia.

- Patrick ma szczęście. Ma małe uszkodzenie płuca, lecz nie jest to nic poważnego. Za 4 godziny uda się na kolejne prześwietlenie, by zobaczyć czy jego płuco ulega pogorszeniu. Prawdopodobnie złamał ponownie obojczyk. Na szczęście udało się już nawiązać z nim mały kontakt. Dziękujemy za wsparcie - czytamy na fanpage'u Patricka Hansena na Facebooku.

20-latek, w Polsce związany w tym roku z KSM-em Krosno, w 11. wyścigu walczył o zwycięstwo z rodakiem - Frederikiem Jakobsenem. Na przeciwległej prostej ostatniego okrążenia zanotował jednak bardzo groźnie wyglądający upadek.

Finał IMEJ zakończył się zwycięstwem Dominika Kubery. Srebrny medal zdobył Wiktor Lampart, natomiast brązowy Frederik Jakobsen.

ZOBACZ WIDEO Marcin Majewski, nSport+: Trochę żałuję, że w piątce nominowanych nie ma GruchalskiegoKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL