Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Na zdjęciu: Patryk Dudek

Wielka bomba w Falubazie. Patryk Dudek zostaje na trzy lata!

Dawid Borek
Dawid Borek
Wiele klubów PGE Ekstraligi musi obejść się smakiem i to na dłuższy czas. Patryk Dudek nigdzie się nie wybiera i co najmniej przez trzy kolejne lata będzie zawodnikiem Falubazu Zielona Góra!

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Po tym sezonie zakończy się obecny kontrakt Patryka Dudka z Falubazem. To, a także niepewną przyszłość zielonogórzan w PGE Ekstralidze (przed nimi baraż), chciało wykorzystać kilka klubów najwyższej klasy rozgrywkowej, przechwytując wicemistrza świata. Wiemy już, że ich plany legły w gruzach, bowiem Dudek nigdzie się nie wybiera.

Lider Falubazu podpisze nowy, trzyletni kontrakt z macierzystym zespołem. To oznacza, że będzie startował w ekipie z Winnego Grodu co najmniej do końca sezonu 2021. To świetna wiadomość dla kibiców Falubazu, jak i samego klubu. Dudek gwarantuje przecież nie tylko wysoki poziom sportowy, ale też marketingowy.

Co ważne, Dudek zostanie w Falubazie niezależnie od ewentualnego spadku zielonogórzan do Nice 1.LŻ. - Jak co roku na mój temat było wiele spekulacji. Teraz temat jest zakończony i mam spokój - mówi żużlowiec.

W tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi Dudek zdobywał średnio 2,160 punktu na wyścig. W tym sezonie na torze raczej już się nie pojawi, bowiem doznał kontuzji ręki. Za sobą ma już operację w Barcelonie. 

Autor na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO #SmakŻużla po gorzowsku

Czy jesteś zaskoczona/y długością kontraktu Dudka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (151):

Wszystkie komentarze (151)

Komentarze (151)

    Wszystkie komentarze (151)
    PRZEJDŹ NA WP.PL