Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andreas Lyager (z lewej)WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Andreas Lyager (z lewej).

Polonia Piła wypożyczyła na baraż zawodnika Włókniarza. Dla niego to szansa

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Jak udało nam się ustalić, w niedzielnym meczu barażowym o Nice 1.LŻ, w barwach Euro Finannce Polonii Piła, pojedzie Andreas Lyager. Mistrz Danii juniorów został wypożyczony z Włókniarza na barażowy dwumecz.

forBET Włókniarz Częstochowa już w środę zgodził się na wypożyczenie Andreas Lyagera do Euro Finannce Polonii Piła. Zawodnik nie został podany w awizowanym składzie na niedzielny mecz z MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp., bo GKSŻ jeszcze nie zatwierdziła tego ruchu. Oficjalny komunikat potwierdzający wypożyczenie może się jednak ukazać już w piątek. Lyager najpewniej zastąpi wystawionego pod numerem 10. Pawła Łagutę, choć to akurat nic pewnego.

Lyager w tym sezonie był rezerwowym Włókniarza w PGE Ekstralidze. Na tor wyjeżdżał bardzo rzadko. Trener Marek Cieślak nie miał do niego przekonania. Inna sprawa, że Duńczyk nie zrobił niczego, by wpaść szkoleniowcowi w oko. Kiedy już dostawał szansę, to prezentował się bardzo słabo lub co najwyżej przeciętnie. Ostatecznie wystąpił w dziesięciu biegach i tylko cztery raz przyjechał na punktowanej pozycji. Nie wygrał ani jednego wyścigu.

Nie wiadomo, co będzie z Lyagerem po sezonie. Włókniarz jest na etapie poszukiwania nowych rozwiązań i trudno przewidzieć, czy da Duńczykowi kolejną szansę. Barażowy dwumecz o Nice 1.LŻ jest więc dla Lyagera doskonałą szansą do zaprezentowania swoich możliwości.

ZOBACZ WIDEO PLA: Kapitalna przewrotka Sturridge'a i geniusz Hazarda. Zobacz piękne gole w meczu Liverpoolu z Chelsea [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Lyager pomoże Polonii uratować pierwszą ligę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (28):

Wszystkie komentarze (28)

Komentarze (28)

×
    Wszystkie komentarze (28)
    PRZEJDŹ NA WP.PL