Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stal - Unia Bartosz Zmarzlik, Piotr PawlickiWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Stal - Unia. Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki

Mecz w Lesznie zależny nie tylko od pogody

Dawid Borek
Dawid Borek
W sobotę ma zostać rozegrany rewanżowy mecz finałowy PGE Ekstraligi między Fogo Unią Leszno a Cash Broker Stalą Gorzów. Plany te może pokrzyżować nie tylko pogoda, ale i turniej IMŚJ w Pardubicach.

Wielki finał IMŚJ w Pardubicach odbędzie się w piątek i pojedzie w nim dwóch zawodników Fogo Unii: Bartosz Smektała i Dominik Kubera. Jeśli te zawody nie dojdą do skutku, spotkanie o mistrzostwo Polski w Lesznie ponownie zostanie przeniesione na inny termin.

Komunikat PGE Ekstraligi:

1. Zastrzeżenie dot. meczu 18. rundy DMP

Jeżeli zawody: FIM Speedway U21 World Champinship - Final 3 - Pardubice nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 28 września 2018 r. i zostaną przełożone na dzień 29 września 2018 r., odwołany będzie mecz Fogo Unia Leszno (Dominik Kubera, Bartosz Smektała - art 729 ust 3) - Cash Broker Stal Gorzów.

Dobra wiadomość jest taka, że zarówno w piątek w Pardubicach, jak i w sobotę w Lesznie, ma nie padać deszcz. Wszystko wskazuje zatem na to, że obie imprezy dojdą do skutku.

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga: trofeum przechodnie

Czy Fogo Unia obroni mistrzostwo Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL