Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mikkel BechWP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Na zdjęciu: Mikkel Bech

Zdunek Wybrzeże Gdańsk ma już pierwszego seniora na przyszły sezon!

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Podczas prezentacji przed Memoriałem Henryka Żyto, Mikkel Bech ogłosił, że zostaje w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk na kolejny sezon. Rozmowy z kapitanem były niezwykle szybkie.

Do Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Mikkel Bech przeszedł w końcówce 2017 roku i był jednym z objawień tej drużyny. W minionym sezonie, Duńczyk miał bardzo mocną pozycję w zespole i w trakcie rozgrywek został kapitanem tego klubu. Swoją decyzję ogłosił przed rozpoczęciem Memoriału Henryka Żyto.

Gdańszczanie jak dotąd nie ogłaszali jeszcze zawodników, którzy pozostaną w tym zespole. Bech jest pierwszy. - Były to bardzo szybkie, proste rozmowy. Wiedziałem czego chcę i klub bardzo szybko na wszystko przystał. Było mi bardzo łatwo podjąć tę decyzję. Ja chciałem tu zostać, klub też tego chciał. Kapitan zostaje w swoim zespole - powiedział zadowolony Duńczyk w rozmowie z WP SportoweFakty.

Podczas prezentacji głos zabrał także Mikkel Michelsen. - Nie mogę pojechać w zawodach, bo się źle czuję. Mam jednak nadzieję, że zobaczymy się wszyscy w przyszłym sezonie - przekazał Duńczyk sugerując, że bardzo możliwe jest jego pozostanie w Gdańsku.

Jeszcze w niedzielę zaprezentujemy Państwu wywiad z Mikkelem Bechem.

ZOBACZ WIDEO: PGE Ekstraliga: trofeum przechodniePOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Mikkel Bech będzie jednym z liderów Zdunek Wybrzeża Gdańsk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL