Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sebastian Niedźwiedź (w kasku czerwonym)WP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Na zdjęciu: Sebastian Niedźwiedź (w kasku czerwonym).

Niedźwiedź na torze niczym prawdziwy grizzly. Protasiewicz trafił na uniwersytet (cytaty)

Jakub Czosnyka
Jakub Czosnyka
Sebastian Niedźwiedź zaskoczył wszystkich świetną postawą w Rybniku. Junior Falubazu niespodziewanie był jednym z liderów swojej drużyny. - Pokazał, że jest prawdziwym grizzly - mówił redaktor Jakub Zborowski.

Generalnie ciekawa jest ta sprawa z Sebastianem Niedźwiedziem. Jeszcze tydzień temu podczas pierwszego meczu barażowego w Zielonej Górze potężnie uderzył głową o tor. Na moment stracił nawet przytomność. Kilka dni później jechał już jak z nut. Jakby nic się nie stało. - Nie ukrywam, że to był mocny "strzał" - mówił junior o tamtym wydarzeniu. - Po upadku byłem trochę zamroczony - potwierdził.

Pod wrażeniem jego formy był Jakub Zborowski, który pokusił się o interesujące stwierdzenie. - W rozmowie z Mateuszem Kędzierskim (reporter nSport+ - dop. red) był jak taki niedźwiadek, a na torze pokazał, że jest prawdziwym grizzly - chwalił młodzieżowca dziennikarz prowadzący meczowe studio. A na torze szalał też Piotr Protasiewicz. - Witamy z powrotem na żużlowym uniwersytecie - krzyczał Tomasz Dryła, widząc piękne szarże rutynowanego zawodnika.

Komentator błyszczał w Rybniku jeszcze nie jeden raz. W drugiej fazie zawodów szanse na wywalczenie awansu do PGE Ekstraligi uciekały drużynie ROW-u Rybnik z każdym biegiem. - Ich awans jest tak realny jak odnalezienie siedmiometrowego pytona pod Warszawą - stwierdził Dryła.

W telewizyjnej relacji mogliśmy dowiedzieć się też, że w pomoc drużynie rybnickiej zaangażował się... Antonio Lindbaeck. Między innymi z silników Szweda korzystał Robert Chmiel. Eksperyment nie do końca się opłacił, bo junior tym razem niczego wielkiego nie pokazał.

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2018: finał Fogo Unia - Cash Broker Stal

Czy byłeś zaskoczony postawą Sebastiana Niedźwiedzia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL