Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz GollobWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Tomasz Gollob

Policja prowadzi śledztwo ws. zniszczenia muralu Tomasza Golloba

Dawid Borek
Dawid Borek
Kilkanaście godzin po odsłonięciu muralu dla Tomasza Golloba dobrali się do niego wandale. Teraz osób, które zniszczyły dzieło, szuka policja.

Mural znajdujący się na rodzinnym osiedlu klanu Gollobów uroczyście odsłonięto w sobotnie popołudnie. Kibice długo nie mogli jednak oglądać robiącego wrażenie dzieła, bo w nocy z soboty na niedzielę dzieło zostało zdewastowane. Nieznani sprawcy pomalowali je brązową farbą. Zdjęcia zobaczysz TUTAJ.

"O godzinie 3 w nocy z 6 na 7 października policja odebrała zgłoszenie od osoby, która była świadkiem dewastacji" - informuje "Express Bydgoski".

Policja wszczęła śledztwo w sprawie aktu wandalizmu i szuka osób, które przyczyniły się do zniszczenia 15-metrowego malunku. - Na razie zbieramy ślady kryminalistyczne - mówi "Expressowi Bydgoskiemu" asp. Piotr Duziak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. 

- Nie da się tego pojąć rozumem. Przykro mi z dwóch powodów. Tego, że dotyczy to Tomka, ale także z powodu wszystkich darczyńców - wśród których bez rozgłosu mam zaszczyt być. Jako miasto sfinansujemy odmalowanie muralu - przekazał na Facebooku Rafał Bruski, prezydent Bydgoszczy.

Dodajmy, że w niedzielę na bydgoskim torze odbył się turniej "Asy dla Tomasza Golloba". Zawody wygrał Tai Woffinden.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne promo 2019 PZM Warsaw FIM SGP of PolandPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL