Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nicki Pedersen kontra Maciej Janowski w GP WP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Nicki Pedersen kontra Maciej Janowski w GP.

Falubaz celuje w dwie armaty. A może już je ma. Nie tylko Nicki Pedersen wzmocni zespół z Zielonej Góry

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Już miesiąc temu informowaliśmy, że w Falubazie może dojść do rewolucji w składzie. Na poniedziałkowej Gali PGE Ekstraligi osoby z zielongórskiego klubu puszczały oko, mówiąc, że mogą mieć nie tylko Nickiego Pedersena, ale i Martina Vaculika.

Na razie wiemy, że w Falubazie Zielona Góra na pewno zostają Patryk Dudek i Piotr Protasiewicz. Można się spodziewać, że ze starego składu będzie jeszcze ktoś z dwójki Michael Jepsen Jensen (dla Cash Broker Stali Gorzów okazał się podobno za drogi, więc temat upadł) i Grzegorz Zengota. Piszemy o jednym z nich (najprawdopodobniej miejsce straci Zengota), bo działacze Falubazu mocno pracują na transferowym rynku i niewykluczone, że po otwarciu okna pochwalą się pozyskaniem dwóch bardzo mocnych zawodników.

Na poniedziałkowej Gali PGE Ekstraligi osoby z zielonogórskiego klubu puszczały oko, mówiąc, że mogą mieć nie tylko Nickiego Pedersena, ale i Martina Vaculika. O tych opcjach pisaliśmy na początku września. O Nickim nieomal jako o pewniaku. Temat jest już zresztą podobno zamknięty. Gra o Vaculika wciąż się chyba toczy, bo Słowak, tak wynika z naszych informacji, miał też w poniedziałek rozmawiać ze Speed Car Motorem Lublin. Falubaz ma jednak mocne karty przetargowe. Pierwszą z nich jest szansa na 18 spotkań, bo jednak zielonogórzanie wzmocnieni Pedersenem i Vaculikiem staliby się jednym z mocnych kandydatów do jazdy w czwórce. Motor najpewniej skończy na 14 meczach.

Jeśli Falubaz ostatecznie zgarnie Pedersena i Vaculika (z co najmniej dwóch źródeł wiemy, że jest to przesądzone), wówczas Motor zostanie z niczym. Złośliwi twierdzą nawet, że w takiej sytuacji lublinianie mogą poddać PGE Ekstraligę bez walki. Takie zachowanie nie miałoby oczywiście większego sensu. Faktem jednak jest, że jeśli Motor bez konkretnego lidera nie będzie miał praktycznie najmniejszych szans na utrzymanie.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne promo 2019 PZM Warsaw FIM SGP of PolandCzy Falubaz z Pedersenem i Vaculikiem jest mocnym kandydatem do play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (125):

 • Xing Zao Chan Zgłoś
  Śmieszni jesteście ludzie z Zielonki jeszcze nie ma nic oficjalnie podanego a redaktorek jaja sobie z was robi a wy już widzicie siebie w play off w przyszłym roku hehehehehehe dobre
  Czytaj całość
  :DDDDDD
  • kokojamboo Zgłoś
   Bardzo dobrze ze dla Stali zawodnicy okazują sie za drodzy,fajnie ze w klubie są mądrzy ludzie ktorzy wiedza iz budzet nie jest z gumy i nie przeplacają.Wielkie brawa dla Stali Gorzów.
   • kibiś Zgłoś
    ostafiński , jak Pedersen i Vaculik by podpisał w Lublinie ,to pisałeś że jeden wydoi klub a drugi jest mocno przepłacony, ale jak mają podpisać w Zielonej G to wszystko ok, dwie
    Czytaj całość
    armaty.Małe towarzystwo własnej adoracji
    Wszystkie komentarze (125)

    Komentarze (125)

    ×
     Wszystkie komentarze (125)
     PRZEJDŹ NA WP.PL