WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Mateusz Kozanecki / Na zdjęciu: tor w Ostrowie Wielkopolskim

W czwartek kolejne ściganie w Ostrowie. Zadebiutuje 15-letni wychowanek

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Nie jedna, a co najmniej dwie imprezy żużlowe odbędą się jeszcze w tym sezonie na ostrowskim torze. W czwartek (11 października) rozegrana zostanie zaległa V runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

V runda MDMW miała się odbyć 17 maja, a następnie 2 czerwca. W obu tych terminach w przeprowadzeniu zawodów przeszkodziły opady deszczu. Trzecie podejście do rozegrania turnieju zaplanowano na 11 października.

W czwartek debiut w oficjalnych zawodach zaliczy Sebastian Szostak. 15-latek zdał w Rzeszowie egzamin na licencję. Zawodnik ten miał okazję zaprezentować się na domowym torze przy okazji treningów punktowanych. Pokazał się w nich z dobrej strony, a ostrowianie mają powody do radości - ich zespół zasilił bowiem spory talent.

O punkty w Ostrowie walczyć będzie sześć zespołów: MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp., Fogo Unia Leszno, Aforti Start Gniezno, Euro Finannce Polonia Piła, Cash Broker Stal Gorzów oraz Falubaz Zielona Góra.

Początek zawodów wyznaczony został na godz. 15.30. Biletem wstępu będzie program w cenie 10 zł. Przypomnijmy, że 21 października w Ostrowie odbędzie się jeszcze 66. Turniej o Łańcuch Herbowy.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne promo 2019 PZM Warsaw FIM SGP of PolandCzy śledzisz zmagania w ramach MDMW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL