WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Greg Hancock (z prawej) na meczu w Ostrowie

Greg Hancock: Podpisanie kontraktu w Rzeszowie było najlepszą decyzją w ostatnim czasie

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W 2017 roku Greg Hancock postanowił opuścić PGE Ekstraligę i podpisał kontrakt w drugoligową Stalą Rzeszów. Był to ogromny szok dla środowiska żużlowego. 48-letni zawodnik przyznał, że była to jego najlepsza decyzja w ostatnim czasie.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

- Sądzę, że była to najlepsza decyzja jaką podjąłem w ostatnim czasie. Ogromną przyjemność sprawiło mi ściganie się dla Stali Rzeszów w drugiej lidze i co ważniejsze odejście z Ekstraligi pozwoliło mi ocenić poziom wszystkich lig w Polsce. Podpisałem kontrakt z Irkiem Nawrockim i Stalą Rzeszów na 3 lata. Zamierzeniem jest pomoc klubowi w powrocie do Ekstraligi. Było to dla mnie "zdrowe", pouczające, jak również motywujące posunięcie - powiedział Greg Hancock w rozmowie z klubowymi mediami. 

Pierwszy krok został już zrobiony. Stal Rzeszów awansowała do Nice 1. Ligi Żużlowej. Czterokrotny mistrz świata dodaje, że wierzy w ten klub i ludzi, którzy za nim stoją. Inaczej nie podpisałbym w nim kontraktu. 

- Jestem zawodnikiem drużynowym. Wierzę w ten klub i ludzi, którzy za nim stoją. Gdyby tak nie było, nie podpisałbym tego kontraktu. Pierwszy rok był fantastyczny. Jednocześnie trudny i inspirujący. Zrealizowaliśmy pierwszy cel. Drugi będzie jeszcze większym wyzwaniem, ale chciałbym osiągnąć go w sezonie 2019 - kończy Greg Hancock.

ZOBACZ WIDEO Imponujące statystyki PGE EkstraligiRedakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy Greg Hancock będzie najlepszym zawodnikiem Nice 1. Ligi Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (83):

    Pokaż więcej komentarzy (80)
    PRZEJDŹ NA WP.PL