WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Greg Hancock (z prawej) na meczu w Ostrowie

Greg Hancock: Podpisanie kontraktu w Rzeszowie było najlepszą decyzją w ostatnim czasie

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W 2017 roku Greg Hancock postanowił opuścić PGE Ekstraligę i podpisał kontrakt w drugoligową Stalą Rzeszów. Był to ogromny szok dla środowiska żużlowego. 48-letni zawodnik przyznał, że była to jego najlepsza decyzja w ostatnim czasie.

- Sądzę, że była to najlepsza decyzja jaką podjąłem w ostatnim czasie. Ogromną przyjemność sprawiło mi ściganie się dla Stali Rzeszów w drugiej lidze i co ważniejsze odejście z Ekstraligi pozwoliło mi ocenić poziom wszystkich lig w Polsce. Podpisałem kontrakt z Irkiem Nawrockim i Stalą Rzeszów na 3 lata. Zamierzeniem jest pomoc klubowi w powrocie do Ekstraligi. Było to dla mnie "zdrowe", pouczające, jak również motywujące posunięcie - powiedział Greg Hancock w rozmowie z klubowymi mediami. 

Pierwszy krok został już zrobiony. Stal Rzeszów awansowała do Nice 1. Ligi Żużlowej. Czterokrotny mistrz świata dodaje, że wierzy w ten klub i ludzi, którzy za nim stoją. Inaczej nie podpisałbym w nim kontraktu. 

- Jestem zawodnikiem drużynowym. Wierzę w ten klub i ludzi, którzy za nim stoją. Gdyby tak nie było, nie podpisałbym tego kontraktu. Pierwszy rok był fantastyczny. Jednocześnie trudny i inspirujący. Zrealizowaliśmy pierwszy cel. Drugi będzie jeszcze większym wyzwaniem, ale chciałbym osiągnąć go w sezonie 2019 - kończy Greg Hancock.

ZOBACZ WIDEO Imponujące statystyki PGE Ekstraligi

Czy Greg Hancock będzie najlepszym zawodnikiem Nice 1. Ligi Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (26):

    Pokaż więcej komentarzy (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL