Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Szymon Woźniak, za nim Adrian MiedzińskiWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Szymon Woźniak, za nim Adrian Miedziński

Woźniak świetnie odnalazł się w Gorzowie. Właśnie dlatego przedłużył umowę

Dawid Borek
Dawid Borek
Szymon Woźniak nie miał wątpliwości, że chce kontynuować swoją karierę w Cash Broker Stali i w piątek podpisał nowy kontrakt z wicemistrzami Polski. - Po prostu dobrze czuję się w tym klubie - mówi.

Szymon Woźniak trafił do Cash Broker Stali przed tegorocznym sezonem. Wystąpił w 17 spotkaniach PGE Ekstraligi, w których wykręcił średnią biegową na poziomie 1,638 (o 0,121 pkt. lepszą niż rok wcześniej). 

Po zakończeniu rozgrywek Woźniak nie ukrywał, że chciałby zostać w Gorzowie Wielkopolskim. W piątek strony sfinalizowały negocjacje i 25-letni żużlowiec podpisał nowy kontrakt z żółto-niebieskimi.

- Przede wszystkim przez cały sezon, czy to na meczach, czy na treningach, były wzloty i upadki. Czułem jednak cały czas radość z tego, co robię. Podobało mi się, że w Stali zarówno z kibicami, jak i z zawodnikami, pracownikami klubu, trenerem i całym sztabem szkoleniowym, bardzo dobrze się dogaduję i dobrze się tutaj po prostu czuję jako zawodnik. To jest dla mnie najważniejsze, dlatego zdecydowałem się, żeby kontynuować tę współpracę - komentuje Woźniak w rozmowie z oficjalną stroną gorzowskiego klubu.

Ciekawa była sama forma ogłoszenia przedłużenia współpracy Cash Broker Stali z Woźniakiem. Wychowanek bydgoskiej Polonii na opublikowanym w mediach społecznościowych filmie najpierw skoczył ze spadochronem z żółto-niebieskim szalikiem, a następnie przekazał kibicom dobrą nowinę. 

- W sezonie koncentruję się na speedway'u, bo to moja praca i pasja i wolę się nie wygłupiać, ale jak się już sezon skończy, to w ramach przyjemności staram się sobie zrekompensować to pół roku ciężkiej pracy i pełnej koncentracji na żużlu i lubię robić inne rzeczy. Miedzy innymi ostatnio skoczyłem ze spadochronem. Był to prezent od mojej narzeczonej. W piątek natomiast, korzystając z pięknej jesiennej pogody, przyjechałem do Gorzowa motocyklem. Lubię po sezonie robić takie rzeczy, które pozwalają mi odpocząć od żużla, ale nadal dostarczają adrenalinę - tłumaczy.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne promo 2019 PZM Warsaw FIM SGP of PolandPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Woźniak w sezonie 2019 poprawi swoją średnią biegową w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL