Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Linus Sundstroem (po prawej)WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Linus Sundstroem (po prawej)

Zawodnik Stali Gorzów dostał świetną ofertę z pierwszej ligi. To mogłoby być duże wzmocnienie

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Stal Rzeszów prowadzi zaawansowane rozmowy z Linusem Sundstroemem. Zawodnik miał już nawet ustalić warunki finansowe kontraktu z beniaminkiem Nice 1. LŻ.

Szwed, który w minionym sezonie bronił barw Cash Broker Stali Gorzów, otrzymał naprawdę świetną ofertę z Rzeszowa. Inne kluby pierwszoligowe nie były w stanie z nią konkurować i praktycznie natychmiast odpuściły temat. Na ten moment Stal ma największe szanse na jego zakontraktowanie, choć temat nie jest jeszcze przesądzony.

Sundstroem na jazdę w Rzeszowie jest podobno zdecydowany, co zresztą miał już zakomunikować działaczom innych zespołów, które widziały go w swoich szeregach. Stal bierze jednak pod uwagę również inne opcje i trudno przewidzieć, jakiego dokona ostatecznie wyboru. Ireneusz Nawrocki ma w końcu ambitne plany. Jego drużyna już w przyszłym roku chce zaatakować PGE Ekstraligę.

Jeśli chodzi o Szweda, to niezależnie od rozwoju zdarzeń raczej nie powinien się martwić. Na pewno znajdzie pracę za dobre pieniądze. Zainteresowanie jego usługami przejawia większość klubów z czołówki Nice 1.LŻ.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie Linus Sundstroem startował na torach PGE Ekstraligi. Wziął udział w 10 meczach i wykręcił średnią biegową 1,200. W Cash Broker Stali Szwed ma bardzo dobrą opinię. Gorzowianie uważają, że zawsze profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. W przeszłości wiele razy ratował klubowi skórę. Tematu przedłużenia umowy jednak nie było. Miejsce Sundstroema w ekipie Stanisława Chomskiego ma zająć Peter Kildemand.

ZOBACZ WIDEO Mistrzyni w rzucie młotem uwielbia speedway i kibicuje żużlowcom

Czy Linus Sundstroem to dobra opcją dla Stali Rzeszów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL