Najnowsze Wyniki/Kalendarz
zawodnicy Stali po wygranej z Włókniarzem Grzegorz Walasek, Bartosz ZmarzlikWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: zawodnicy Stali po wygranej z Włókniarzem. Grzegorz Walasek, Bartosz Zmarzlik

Grzegorz Walasek jest pokerowym graczem. Get Well Toruń ma czego żałować

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
Grzegorz Walasek jest na liście życzeń Stali Rzeszów, która awansowała do Nice 1. LŻ. Zdaniem Wojciecha Dankiewicza nie należy jednak wykluczyć angażu doświadczonego żużlowca w PGE Ekstralidze.

42-letni Grzegorz Walasek wystąpił w siedemnastu meczach PGE Ekstraligi w barwach Cash Broker Stali Gorzów. Notował nieco ponad 4 punkty na mecz. Wojciech Dankiewicz wspomina jednak majowy wygrany mecz z gorzowian z Falubazem Zielona Góra (47:43). Wówczas to punkty Walaska zaważyły o zwycięstwie.

- Jego 10 punktów miało wpływ na wynik Stali. Oczywiście notował wpadki, ale generalnie dawał radę. Torunianie mogą w tej chwili troszeczkę żałować, że oddali tego zawodnika. Kto wie, może gdyby Grzegorz jeździł, Get Well znalazłby się w pierwszej czwórce - mówi ekspert nSport+.

W kwietniu Get Well Toruń wypożyczył Walaska do Stali ze względu na kontuzję Martina Vaculika, jednak nawet po powrocie Słowaka 42-latek otrzymywał szanse i był wstawiany do składu meczowego. Przed sezonem 2019 wiele klubów Nice 1.LŻ ma ochotę nawiązać współpracę z Walaskiem m.in. Stal Rzeszów i MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 

Nasz rozmówca podkreśla, że los tego żużlowca nie jest przesądzony i można nawet wyobrazić sobie jego pozostanie w najlepszej lidze świata. - Mamy deficyt zawodników na rynku transferowym i nie jest powiedziane, że nie zobaczymy Walaska w PGE Ekstralidze w sezonie 2019. Niemniej kontrakt w pierwszej lidze nie będzie żadną ujmą. Zobaczymy, co się wydarzy. Co roku Grzesiek jest pokerowym graczem i nie inaczej będzie w tym okienku. Nie podejmuje pochopnych decyzji i za to go cenię - kończy Dankiewicz.

Przynależność klubową Grzegorza Walaska poznamy już niebawem. Okienko transferowe rozpoczyna się 1 listopada i zakończy się 14 listopada. Wówczas wszystko będzie jasne.

ZOBACZ WIDEO Bilety na SGP w Warszawie - jak i gdzie kupić?

Czy Grzegorz Walasek powinien przejść do Stali Rzeszów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL