Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Aleksandr Łoktajew na torzeWP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Aleksandr Łoktajew na torze

Aleksandr Łoktajew z kontraktami. Ma dwa kluby na przyszły sezon

Dawid Borek
Dawid Borek
Aleksandr Łoktajew pochwalił się podpisaniem dwóch kontraktów na przyszły sezon. Ukrainiec znalazł już pracodawców w Szwecji i Danii.

24-latek w szwedzkiej Elitserien nadal będzie związany z Lejonen Gislaved, choć w dwóch ostatnich latach, gdy miał kontrakt z Lwami, nie było mu dane regularnie startować w Szwecji. Pojechał tylko jeden mecz w sezonie 2017.

Aleksandr Łoktajew to ósmy zawodnik w kadrze Lejonen na 2019 rok. Ukrainiec dołączył do Krzysztofa Kasprzaka, Timo Lahtiego, Jarosława Hampela, Rohana Tungate'a, Nicolaia Klindta, Kacpra Woryny i Mathiasa Thoernbloma.

W Danii zaś pracodawcą Łoktajewa będzie Team Fjelsted, czwarty zespół mistrzostw Danii z minionego sezonu. Dla Ukraińca to kolejny duński klub w karierze. Po raz ostatni w tamtejszych rozgrywkach ścigał się w sezonie 2016, gdy był zawodnikiem Holstebro Elite.

Pod znakiem zapytania stoi natomiast przyszłość Łoktajewa w polskiej lidze. Ukraiński żużlowiec nie będzie już startował w Orle Łódź, w którym ścigał się przez dwa ostatnie lata.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o tym, jaki ma problem z Hampelem: "Nadziewam się na jego szprycę"

W której z polskich lig powinien w przyszłym sezonie jeździć Łoktajew?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL