Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Fogo Unia - Stal Finał PGE Ekstaligi 2018WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Fogo Unia - Stal. Finał PGE Ekstaligi 2018

Zapadła decyzja w sprawie współpracy Fogo Unii i Kolejarza

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Fogo Unia Leszno porozumiała się z rawickim ośrodkiem żużlowym w sprawie współpracy w sezonie 2019. Fuzja, na mocy której w Unii Kolejarzu występują zawodnicy mistrza Polski, będzie kontynuowana.

"W sezonie 2019 UniaLesznoKS /KolejarzRawicz Znów będziemy #MocniRazem" - napisał na swoim koncie twitterowym Drużynowy Mistrz Polski. Oznacza to, że w 2. Lidze Żużlowej, podobnie jak w kończącym się roku, zobaczymy drugą drużynę Fogo Unii Leszno.

Sprawdziły się zatem słowa działacza z Rawicza, Andrzeja Kuźbickiego, który deklarował ostatnio, że oba ośrodki są bliskie porozumienia. W barwach Stainer Unia Kolejarza zobaczymy w nowym sezonie młodzieżowców z Leszna, a zespół prowadzić ma nadal trener Roman Jankowski.

W minionym sezonie, dzięki wsparciu Fogo Unii, drużyna z Rawicza wjechała do play-offów 2. Ligi Żużlowej. Tam nie sprostała w półfinale MDM Komputery TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy cieszy się dalsza współpraca klubów z Leszna i Rawicza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL