WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Adam Skórnicki

Adam Skórnicki: Pedersen będzie pozytywną postacią i wzorem dla młodzieży

Dawid Borek
Dawid Borek
- Nicki na pewno będzie pozytywną postacią i wzorem dla młodzieży - mówi o Nickim Pedersenie Adam Skórnicki. Duńczyk od piątku oficjalnie jest nowym żużlowcem Falubazu Zielona Góra.

Duński żużlowiec to pierwszy nowy nabytek Falubazu Zielona Góra w tym okresie transferowym. Nicki Pedersen ma pomóc swojemu nowemu zespołowi we wdrapaniu się na ligowy szczyt.

- Nicki to przede wszystkim wspaniały zawodnik, który może służyć jako wzór dla młodzieży. Jak wiemy, już od ubiegłego roku wychowanie następców sław zielonogórskiego żużla leży nam na sercu. Nasza młodzież będzie mogła go podpatrywać i czerpać z niego wzorce. Pedersen to żużlowiec, który lubi dzielić się wiedzą. Na pewno będzie pozytywną postacią - mówi Adam Skórnicki w rozmowie z Falubaz TV.

Skórnicki i Pedersen mieli już okazję do współpracy, gdy obaj byli związani z Fogo Unią Leszno. - Gdy przyszedłem do Leszna, słyszałem o Nickim wiele rzeczy - że w parkingu było z nim trochę problemów, niemniej nasza współpraca układała się bardzo dobrze - wspomina Skórnicki.

Rozmowa FalubazTV z Adamem Skórnickim:Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Pedersen w przyszłym sezonie PGE Ekstraligi wykręci średnią biegową na poziomie co najmniej 2,2 punktu na bieg?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (20):

    Pokaż więcej komentarzy (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL