WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Patrick Hansen

Oficjalnie: Wilki Krosno z pierwszym zawodnikiem. Klub zaprezentował logotyp

Dawid Borek
Dawid Borek
Patrick Hansen zdecydował się na pozostanie w Krośnie i starty w drużynie Wilków. Klub, oprócz ogłoszenia zakontraktowania Duńczyka, zaprezentował też nowy logotyp.

Duński żużlowiec w minionym sezonie 2. Ligi Żużlowej startował w zespole KSM Krosno, w którym wystąpił w 10 meczach ligowych. Wykręcił w nich średnią biegową na poziomie 1,612, w kilku meczach prezentując się z naprawdę dobrej strony. Choćby przeciwko Stainer Unii Kolejarzowi Rawicz wywalczył 14 punktów w sześciu wyścigach.

W przyszłorocznych rozgrywkach Patrick Hansen nadal będzie związany z krośnieńskim klubem, jednak już nie z KSM-em, a Wilkami. W poniedziałek Duńczyk podpisał kontrakt z nowym tworem, który na żużlowej mapie zastąpił właśnie KSM.

- Cieszę się, że zostaję pierwszym Wilkiem. Dotychczas dobrze wspominam jazdę na krośnieńskim torze i mam nadzieję, że w nowym sezonie będzie jeszcze lepiej. Jestem gotów na nowe wyzwania - komentuje Hansen, cytowany przez wilkikrosno.pl.

20-latek jest pierwszym żużlowcem w kadrze Wilków na sezon 2019.

Jednocześnie krośnieński klub zaprezentował nowy logotyp, który został wybrany drogą konkursową. Zwycięzcą konkursu został Grzegorz Delimata.

Logotyp Wilków KrosnoLogotyp Wilków Krosno
"Logo Wilków Krosno łączy tradycję z najnowszymi trendami budowy marki klubu sportowego. Przypisany historycznie do krośnieńskiego żużla "wilk" został wkomponowany w bryłę kojarzoną z największymi klubami sportowymi zza Oceanu i Zachodniej Europy - charakteryzują swój logotyp krośnianie.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"

Czy Patrick Hansen w przyszłym sezonie będzie wyróżniającym się zawodnikiem 2. Ligi Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (37):

    Pokaż więcej komentarzy (34)
    PRZEJDŹ NA WP.PL