Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mikkel Michelsen w barwach Speed Car Motoru LublinYouTube / MotorTV / Na zdjęciu: Mikkel Michelsen w barwach Speed Car Motoru Lublin.

Mikkel Michelsen: Myślę, że mamy całkiem mocną drużynę

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Mikkel Michelsen jest drugim nowym zawodnikiem w kadrze Speed Car Motoru Lublin na przyszłoroczny sezon w PGE Ekstralidze. Duńczyk uważa, że jest gotowy, aby powrócić do najlepszej ligi świata.

Po raz ostatni Mikkel Michelsen w PGE Ekstralidze rywalizował dwa lata temu w barwach Grupa Azoty Unii Tarnów. Ten sezon nie był dla niego zbyt udany. Wystąpił w czternastu spotkaniach i łącznie z bonusami zdobył 57 punktów. 24-letni Duńczyk mówi, że czuje się na siłach, aby rywalizować na najwyższym poziomie.

- Rok 2016 w Unii Tarnów był dla mnie trudnym czasem w Ekstralidze. Myślałem, że jestem na to gotowy, ale okazało się odwrotnie, więc zdecydowaliśmy się zrobić krok w tył. Teraz mam za sobą dwa bardzo dobre sezony w pierwszej lidze i czuję, że drużynowo jak i sprzętowo jestem gotowy, aby wrócić do najlepszej ligi świata - powiedział Michelsen w rozmowie z MotorTV.

Pierwszego dnia listopada Speed Car Motor Lublin przedstawił swoją kadrę na sezon 2019. Nowy nabytek lubelskiego klubu ocenił siłę swojej nowej drużyny. - To będzie świetny sezon. Myślę, że mamy całkiem mocną drużynę. Znam Roberta i Andreasa (odpowiednio Lamberta i Jonssona dop.red) bardzo dobrze, bracia Lampartowie (Dawid i Wiktor dop.red.) świetnie sobie radzili w tym roku. Wierzę, że w przyszłym sezonie będzie tak samo dobrze, a może i lepiej. Generalnie drużyna zapowiada się naprawdę dobrze i czekam na rozpoczęcie sezonu - zakończył Duńczyk.

ZOBACZ WIDEO Jamróg: Nie mam wyrobionej marki. Wciąż muszę coś komuś udowadniać

Czy Speed Car Motor Lublin utrzyma się w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (22):

Wszystkie komentarze (22)

Komentarze (22)

    Wszystkie komentarze (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL