Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Get Well - Unia Tarnów Jason Doyle (kask czerwony) WP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Get Well - Unia Tarnów. Jason Doyle (kask czerwony)

Wiemy, kiedy Get Well Toruń odkryje karty. Trzy transfery są w zasadzie pewne

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Get Well Toruń jest praktycznie gotowy, żeby ogłosić skład na sezon 2019. Drużyna prowadzona przez menedżera Jacka Frątczaka nazwiska nowych żużlowców zamierza podać w najbliższy piątek.

To właśnie wtedy w Toruniu ma odbyć się konferencja prasowa, podczas której przedstawieni zostaną nowi zawodnicy. Działacze i sztab szkoleniowy zamierzają również omówić cele na przyszłoroczne rozgrywki. Z całą pewnością Get Well będzie próbował osiągnąć w nich to, czego nie udało się zrobić w tym roku. Delikatnie przebudowana drużyna będzie miała walczyć o awans do pierwszej czwórki.

Rewolucji w niej nie będzie, bo torunianie już wcześniej poinformowali, że w klubie zostają Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, Chris HolderRune Holta i Jack Holder. Miejsce Pawła Przedpełskiego, który odszedł do forBET Włókniarza, ma zająć Norbert Kościuch z Orła Łódź. Poza nim w klubie mają pojawić się jeszcze dwie nowe twarze, choć nie można wykluczyć, że transferów będzie ostatecznie więcej.

W piątek prawdopodobnie usłyszymy jeszcze o dwóch wzmocnieniach juniorskich. Jednym z nich ma być Maksymilian Bogdanowicz. Drugim Kamil Kiełbasa. Być może jednak na tym się nie skończy. Torunianie cały czas prowadzą rozmowy kontraktowe. Ich efekty powinniśmy poznać w najbliższych dniach. Jest szansa, że klub zdoła sfinalizować niektóre tematy przed konferencją prasową.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"

Czy Get Well Toruń zdoła w przyszłym sezonie awansować do fazy play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (25):

Wszystkie komentarze (25)

Komentarze (25)

×
    Wszystkie komentarze (25)
    PRZEJDŹ NA WP.PL