Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr Więckowski (z lewej) w rozmowie z Dariuszem ŚledziemWP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Piotr Więckowski (z lewej) w rozmowie z Dariuszem Śledziem

Piotr Więckowski: Nie jest przesądzone, że zostaniemy z takim składem

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Niespełna tydzień temu Speed Car Motor Lublin przedstawił swój skład na przyszłoroczny sezon w PGE Ekstralidze. Menedżer zespołu Piotr Więckowski zdradza, że nie jest jeszcze przesądzone to, że takie zestawienie będzie finalne.

- Nie możemy mieć za wielu zawodników, ponieważ wtedy burzymy atmosferę w drużynie. Zamiast koncentrować się na walce z przeciwnikiem to zawodnicy muszą myśleć o tym czy znajdą się w składzie. Być może jeszcze jakiś zawodnik zostanie dokooptowany, a może zostaniemy tym składem jaki jesteśmy. Nie jest to przesądzone - powiedział Piotr Więckowski w rozmowie z TVP 3 Lublin.

W składzie Speed Car Motoru Lublin z ubiegłego sezonu pozostali Andreas Jonsson, Robert Lambert, bracia Dawid i Wiktor LampartowieEmil Peroń oraz Maciej Kuromonow. Z kolei nowymi twarzami w lubelskim zespole są Grzegorz Zengota, Mikkel Michelsen oraz Wiktor Trofimow jr, który na zasadzie transferu definitywnego przeszedł z Unii Leszno do Motoru. Piotr Więckowski mówi, że skład był budowany po to, aby w PGE Ekstralidze powalczyć, a ściągnięcie zawodników z czołówki Grand Prix nie jest takie proste. 

- Opinie niektórych ludzi są takie, że chcieliby zawodników, którzy stają na podium w Grand Prix, ale to nie jest takie łatwe, aby do tego doprowadzić. Niemniej jednak, mam nadzieje, że ten skład będzie walczył i przynosił satysfakcję naszym kibicom - dodaje.

Na obecną chwilę w Motorze nie jest obsadzone miejsce trenera/menedżera drużyny. Więckowski zdradza, że ta kwestia została potraktowana jako sprawa drugoplanowa, jednak w niedalekiej przyszłości wszystko powinno się wyjaśnić. - Myślę, że w najbliższym czasie wszystko się wyjaśni, bo musimy mieć osobę, która będzie miała bezpośredni kontakt z zawodnikami, która będzie odpowiadać za drużynę i będzie pomostem między zarządem z zespołem. Nie wiem czy będzie to trener, czy menedżer. Mamy na to jeszcze trochę czasu - zakończył Piotr Więckowski.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy twoim zdaniem Speed Car Motor Lublin jeszcze kogoś zakontraktuje?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (19):

Wszystkie komentarze (19)

Komentarze (19)

    Wszystkie komentarze (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL