Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wybrzeże - Polonia BydgoszczWP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Wybrzeże - Polonia Bydgoszcz.

W piątek 9 listopada Polonia Bydgoszcz ogłosi nowych zawodników

Michał Konarski
Michał Konarski
Bydgoski klub zorganizuje konferencję prasową, na której zostaną przedstawieni żużlowcy zakontraktowani na sezon 2019. Z pewnością będą pewne personalne niespodzianki dla kibiców.

Po sezonie 2018 było wiadomo, że Polonia Bydgoszcz potrzebuje zmian w składzie. Polscy seniorzy nie do końca się sprawdzili, więc zaczęto poszukiwania innych zawodników. Klub doszedł do porozumienia z bardzo solidnym żużlowcem, który na pewno zmieni oblicze drużyny. Do zespołu na pewno dołączy także kilku innych jeźdźców.

Od kilku tygodni w kontekście Polonii przewijało się wiele różnych nazwisk. Co jasne, spora część z nich rzeczywiście była w obrębie zainteresowań klubu. Mówiło się między innymi o Ilji Czałowie, Andrieju Karpowie czy Edwardzie Mazurze. Rosjanin jak wiadomo wybrał już klub z Opola. W gronie potencjalnych wzmocnień zespołu, pozostawało jednak bardzo wielu innych żużlowców.

W piątek o 12 dowiemy się zatem, jak będzie wyglądał trzon składu bydgoskiej ekipy. Już teraz można jednak powiedzieć, że sezon 2019 ma być dla klubu inny niż miniony. Celem będzie minimum awans do fazy play-off, bowiem po to właśnie wzmocnienia zostały poczynione. Konferencja prasowa odbędzie się w restauracji na trybunie głównej bydgoskiego stadionu.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

W jakiej formacji Polonia najbardziej potrzebuje wzmocnienia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL