WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Damian Dróżdż

Oficjalnie: Sparta żegna się z seniorem. To jedyna słuszna decyzja

Dawid Borek
Dawid Borek
Damian Dróżdż nie jest już żużlowcem Betard Sparty Wrocław. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Dróżdż jest od teraz wolnym zawodnikiem.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

22-latek trafił do Betard Sparty przed sezonem 2015. W latach 2016-2017 był podstawowym młodzieżowcem wrocławskiej drużyny, zostając w niej także na jego pierwszy rok w gronie seniorów. Z perspektywy czasu Damian Dróżdż nie może powiedzieć, że była to dobra decyzja.

Wychowanek opolskiego klubu w minionym sezonie był tylko "kevlarem" zespołu ze stolicy Dolnego Śląska. W 18 meczach, w których pojawił się w składzie, pojechał w sumie tylko w 17 wyścigach. W pozostałych był zastępowany przez rezerwowego lub młodzieżowców. W zdecydowanej większości spotkań Dróżdż już pod prezentacji mógł udać się pod prysznic.

Teraz jego drogi z wrocławskim klubem rozchodzą się. - Damian Dróżdż żegna się z WTS Spartą Wrocław. Umowa pomiędzy klubem, a zawodnikiem została skrócona za porozumieniem stron. Damian, dziękujemy za godne reprezentowanie Betard Sparty. Powodzenia w nowym miejscu! - przekazała Betard Sparta za pośrednictwem Facebooka.

Spekuluje się, że Dróżdż może trafić do drugoligowego PSŻ Poznań.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksji

W której lidze Dróżdż powinien kontynuować swoją karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (40):

    Pokaż więcej komentarzy (37)
    PRZEJDŹ NA WP.PL