Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kibice Stali Gorzów WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Kibice Stali Gorzów

Cash Broker Stal ukarana za zachowanie kibiców. Klub będzie musiał zapłacić dwie kary

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Kibice Stali Gorzów złamali obowiązujący w PGE Ekstralidze regulamin. Zrobili to dwa razy. Za każde przewinienie Komisja Orzekająca Ligi nałożyła na klub kary finansowe. Na szczęście nie obciążą one mocno budżetu wicemistrzów Polski.

Cash Broker Stal musi zapłacić sześć i dwa tysiące złotych. Pierwsza kara dotyczy rewanżowego spotkania finałowego w Lesznie, w którym rozstrzygały się losy złotego medalu. Na torze mieliśmy świetną walkę, a na trybunach znakomitą atmosferę, którą stworzyli kibice obu ekip.

Nie wszyscy dopasowali się jednak do poziomu wielkiego żużlowego święta. Wicemistrzowie Polski zostali ukarani za zachowanie grupki fanów, która odpaliła pirotechnikę. Dodajmy, że sankcje za całe zajście nie ominą również w tym przypadku Fogo Unii, która jako organizator dopuściła do całej sytuacji. Kara dla mistrzów Polski będzie jednak nieco niższa.

Drugie złamanie regulaminu dotyczy spotkania Cash Broker Stal - Get Well Toruń. Atmosfera na trybunach była wtedy gorąca. Kibice gorzowskiego klubu nie zgadzali się z niektórymi decyzjami sędziego i dali upust swoim emocjom. Niecenzuralne okrzyki w kierunku arbitra nie umknęły uwadze Komisji Orzekającej Ligi, która postanowiła nałożyć karę.

Dodajmy, że Cash Broker Stali w obu przypadkach przysługuje prawo do odwołania od decyzji KOL.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksji

na Facebooku.

Komentarze (28):

Wszystkie komentarze (28)

Komentarze (28)

×
    Wszystkie komentarze (28)
    PRZEJDŹ NA WP.PL