WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: Eduard Krcmar

Oficjalnie: Czeskie wzmocnienie PSŻ Poznań

Dawid Borek
Dawid Borek
Potwierdziły się nasze informacje o klubowej przyszłości Eduarda Krcmara. Czech został nowym zawodnikiem PSŻ Poznań i powalczy z tym klubem o awans do Nice 1.LŻ.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

O takim scenariuszu pisaliśmy pod koniec października. Eduard Krcmar, podobnie jak Marcin Nowak, w tym okienku transferowym zamienił pierwszoligowy Car Gwarant Start Gniezno na drugoligowy PSŻ Poznań. W czwartek klub ze stolicy Wielkopolski oficjalnie potwierdził pozyskanie Czecha.

Krcmar w minionym sezonie wystąpił w 10 spotkaniach gnieźnieńskiego zespołu w Nice 1.LŻ, wykręcając w nich średnią biegową na poziomie 1,630. Był to dopiero piąty wynik w zespole.

W 2. Lidze Żużlowej Krcmar powinien być zdecydowanie bardziej skuteczny. W sezonie 2017, gdy startował w najniższej klasie rozgrywkowej, zdobywał średnio 2,200 punktu na wyścig, będąc wyróżniającym się żużlowcem rozgrywek.

Oprócz Krcmara i Nowaka, w PSŻ w 2019 roku pojadą też David Bellego, Władimir Borodulin i Marcel Kajzer.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Nie wyobrażam sobie klubu bez prezesa Mrozka. On zna się na żużlu, a takich ludzi brakujeCzy Krcmar będzie czołowym zawodnikiem PSŻ w sezonie 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

    Pokaż więcej komentarzy (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL