WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Krzysztof Mrozek i Tomasz Lorek

ROW szykuje spotkanie z zarządem. Będzie tajemniczy gość

Dawid Borek
Dawid Borek
Zarząd ROW-u w najbliższą środę spotka się z kibicami, by dyskutować o aktualnej sytuacji klubu. - I tym razem także na wasze pytania prezes Krzysztof Mrozek nie będzie odpowiadał sam - zapowiadają rybniczanie.

Rzecz jasna ROW Rybnik nie zdradził, kto oprócz Krzysztofa Mrozka pojawi się na najbliższym spotkaniu z kibicami. Można się jedynie domyślać, że chodzi o nowego żużlowca (lub żużlowców) lub nowego trenera. Kto wie, być może nawet obie odpowiedzi są poprawne.

- Wszystkich kibiców zainteresowanych sytuacją w klubie zapraszamy 14 listopada na spotkanie z zarządem klubu. Spotkanie odbędzie się w salce MOSiR na stadionie przy Gliwickiej 72. Zapraszamy na godzinę 17.30 - zachęcają do udziału w spotkaniu przedstawiciele rybnickiego klubu.

Przypomnijmy, że na ten moment kadra ROW-u liczy 11 zawodników. Jeśli chodzi o seniorów, są nimi: Troy Batchelor, Daniel Bewley, Jye EtheridgeMateusz Szczepaniak i Kacper Woryna. Formację juniorską tworzą z kolei Robert Chmiel, Kacper Duda, Przemysław Giera, Kacper Kłosok, Mateusz Tudzież i Dominik Tyman.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Nie wyobrażam sobie klubu bez prezesa Mrozka. On zna się na żużlu, a takich ludzi brakuje


KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy ROW w przyszłym sezonie awansuje do PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (27):

    Pokaż więcej komentarzy (24)