Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martin Vaculik (z prawej) w rozmowie z Marcinem GrygieremMateriały prasowe / Falubaz Zielona Góra / Na zdjęciu: Martin Vaculik (z prawej) w rozmowie z Marcinem Grygierem

Falubaz nie zdobędzie złota. Wypowiedzi Martina Vaculika to czysta kurtuazja

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
Martin Vaculik przyznał, że nie odczuwa ciśnienia na wynik w Falubazie. - To, że Falubaz miałby jeździć bez presji, brzmi troszkę zabawnie - przyznaje Wojciech Dankiewicz, ekspert nSport+.

Zespół z Zielonej Góry rzutem na taśmę zapewnił sobie utrzymanie w PGE Ekstralidze w sezonie 2018. Głód sukcesu był tak silny, że działacze postanowili sprowadzić sprawdzonych zawodników. Drużynę wzmocnili Nicki Pedersen i Martin Vaculik. Mają oni zapewnić walkę o mistrzostwo Polski.

Zdaniem Wojciecha Dankiewicza z pewnością Falubaz Zielona Góra będzie należał do grona faworytów ligi, ale niekoniecznie musi się to przełożyć na złoty medal. - Falubaz został królem polowania w oknie transferowym. Zrobił niesamowite zakupy i ściągnął świetne armaty. To może skończyć się walką o medale, ale ja rezerwuję złoto dla Unii Leszno - mówi ekspert nSport+.

Jak podkreśla nasz rozmówca, wypowiedzi Vaculika, który chwali spokój i brak ciśnienia na wynik w klubie są czysto kurtuazyjne. - Jasne cele muszą być wyznaczane. To, że Falubaz miałby jeździć bez presji, brzmi troszkę zabawnie. Działacze i kibice na pewno oczekują dobrego wyniku - ocenia Dankiewicz. 

Ekspert podziela obawy innych komentatorów dotyczące bardzo mocnego składu złożonego z silnych charakterów. - Nie jest powiedziane, że będzie źle. Gorzej, gdy zawodnicy, w których pokłada się nadzieję, zawiodą. Wówczas może dochodzić do różnych sytuacji torowych. Wiemy przecież, że niektórzy zawodnicy Falubazu jeżdżą mało zespołowo - kończy Wojciech Dankiewicz.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksji

Czy Falubaz zdobędzie złoty medal w sezonie 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (23):

 • Emmanuel Oyayebie Zgłoś
  "Martin Vaculik przyznał, że nie odczuwa ciśnienia na wynik w Falubazie."....No to sie Martin zdziwisz na wiosne.
  • zgryźliwy Zgłoś
   Ja stawiam, że Falubazu nie będzie w finale. A królem polowania, to jest niewątpliwie Zmora (żart taki, dla kibiców Stali pewnie nieśmieszny).
   • KACPER.U.L Zgłoś
    Już się zaczęło.Redaktor nie wytrzymał.Są już robione screny wpisów kibiców hybrydy robione przez rybi gang pod dowództwem Papy glonoxjada który to z kibiców Byków zawiesił już
    Czytaj całość
    sobie Złoty medal aby potem normalnie z uśmiechem ala Kenkok zaorać hejterka jego własnym kokpitem:)Oby jednak w końcu Well odpalił z Kościuchem w składzie,i z gotową wizą na pokładzie dla Holdera.Redaktor Dankiewicz już się więcej nie wychyli:)
    Wszystkie komentarze (23)

    Komentarze (23)

    ×
     Wszystkie komentarze (23)
     PRZEJDŹ NA WP.PL