Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stal - Fogo Unia Rafał Karczmarz z prawejWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Stal - Fogo Unia. Rafał Karczmarz z prawej

Rafał Karczmarz nabrał pewności siebie. Już czeka na przyszły sezon

Dawid Borek
Dawid Borek
- Z niecierpliwością oczekuję przyszłego sezonu - mówi Rafał Karczmarz, który do przyszłorocznych zmagań podejdzie z większą pewnością siebie i bogatszym doświadczeniem. To ma być widoczne na torze.

Młodzieżowiec ma za sobą bardzo udany sezon. W PGE Ekstralidze zdobywał średnio 1,378 punktu na wyścig, będąc bardzo ważnym ogniwem Cash Broker Stali Gorzów. Dobrze radził sobie także na arenie międzynarodowej, gromadząc na swoim koncie kilka wartościowych sukcesów.

- Na mojej szyi zawisło kilka medali. Najważniejsze to złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów i oczywiście srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczony ze Stalą Gorzów - wylicza Rafał Karczmarz, cytowany przez stalgorzow.pl.

Lider formacji młodzieżowej gorzowskiego zespołu liczy, że przyszły sezon będzie dla niego jeszcze bardziej udany. Ma w tym pomóc m.in. zebrane w minionych rozgrywkach doświadczenie.

- Z sezonu na sezon nabieram większego doświadczenia i pewności siebie. Dlatego z niecierpliwością oczekuję przyszłego sezonu. Będę chciał być wzmocnieniem zespołu i dokładać cenne punkty do wyniku teamu. Będę się do tego solidnie przygotowywał podczas zimy - mówi Karczmarz.

Przypomnijmy, że Karczmarz stworzy juniorską formację Cash Broker Stali m.in. z utalentowanym Mateuszem Bartkowiakiem, który w przyszłym sezonie będzie mógł zadebiutować w rozgrywkach ligowych.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy przyszły sezon będzie dla Karczmarza jeszcze bardziej udany niż miniony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL