Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tai Woffinden WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Tai Woffinden

Wyjaśniła się przyszłość Taia Woffindena. Brytyjczyk wierny Betard Sparcie

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Jeśli ktoś miał wątpliwości, co do wierności Taia Woffindena do Betard Sparty Wrocław, może przestać się łudzić. Klub ze stolicy Dolnego Śląska oficjalnie poinformował o przedłużeniu współpracy z aktualnym mistrzem świata.

Po zakończeniu minionego sezonu szefowie Betard Sparty Wrocław bardzo szybko porozumieli się z Taiem Woffindenem, co do zasad kontynuowania współpracy w roku 2019. Wprawdzie aktualny mistrz świata był kuszony przez inne kluby, ale wyjęcie go z Wrocławia było misją niemożliwą. 28-latek postanowił bowiem dotrzymać słowa danego wcześniej działaczom.

W sobotę wrocławianie oficjalnie poinformowali o tym, że Woffinden w przyszłym roku nadal będzie startować w Betard Sparcie. Brytyjczyk ma być obok Macieja Janowskiego motorem napędowym drużyny. 

Nie jest tajemnicą, że Betard Sparta ma walczyć o upragniony złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. W tym celu na Dolny Śląsk sprowadzono chociażby Jakuba Jamróga. Za prowadzenie drużyny odpowiedzialny będzie też nowy trener - Dariusz Śledź.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o tym, jaki ma problem z Hampelem: "Nadziewam się na jego szprycę"Czy Betard Sparta Wrocław włączy się do walki o złoty medal DMP w roku 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (55):

 • nataszek Zgłoś
  Gratuluję Sparcie takiego zawodnika. Absolutna klasa. Choć nie powiedziałabym tego dobrych kilka lat temu, gdy spotkałam go w jakiejś kawiarni w Galerii Focus w Bydgoszczy i siedział z
  Czytaj całość
  nogami rozwalonyni na drugim krześle. Sprawiał wrażenie strasznego buca ;).
  • Toruń Nice PLŻ Zgłoś
   Martinku nasz wspaniały i wierny kapitanie widzisz? Ucz się! Jesteś już wszędzie spalony
   • Lambo505 Zgłoś
    Tai Woffinden we Wrocławiu ,ale pocieszę kibiców z Lublina gwarantowana gościnność Woffindena przynajmniej jeden raz w meczu Speed Car Motor Lublin przeciwko Betard Sparcie
    Czytaj całość
    Wrocław. No i mam nadzieje , że będzie ten drugi niepewny raz w fazie Play- off.
    Wszystkie komentarze (55)

    Komentarze (55)

    ×
     Wszystkie komentarze (55)
     PRZEJDŹ NA WP.PL