Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stadion MOSiR w Lublinie przechodzi zmiany Facebook / Speed Car Motor Lublin / Stadion MOSiR w Lublinie przechodzi zmiany.

Problemy Motoru Lublin. Wykonawca prac remontowych chce za dużo pieniędzy

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Ze zbliżającym się końcem roku Speed Car Motor zaczyna mieć problemy. Na lubelskim stadionie miały rozpocząć się prace remontowe, jednak zostaną one opóźnione.

Stadion przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie potrzebuje zmian, aby Speed Car Motor mógł wystartować w przyszłym sezonie w PGE Ekstralidze. Jedną z nich miał być remont odwodnienia na torze żużlowym. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przewidział na ten cel 835 tysięcy złotych. Jak informuje "Dziennik Wschodni" w środę przetarg na zaprojektowanie i wykonanie remontu został unieważniony. Powodem takiej decyzji była tylko jedna oferta. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów przedstawiło plan, który przekroczył zagospodarowane środki o ponad pół miliona złotych. 

Przypomnijmy, że w październiku dwa projekty dyrektora sportowego Motoru - Jakuba Kępy - wygrały w Budżecie Obywatelskim. Za przeznaczone środki na stadionie w Lublinie zostaną zmienione m.in. luxy w oświetleniu, instalacje sanitarne oraz zostanie dostawiona nowa trybuna tymczasowa.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy stadion Motoru przejdzie renowację do startu ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL