Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Cegielski z Januszem KołodziejemWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Krzysztof Cegielski z Januszem Kołodziejem.

Kulisy transferu zdolnego juniora do Get Well. Swoje trzy grosze wtrącili Kołodziej z Cegielskim

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Get Well jeszcze przed zakontraktowaniem Kamila Kiełbasy planował jego wypożyczenie do pierwszoligowego Orła Łódź. Takie rozwiązanie toruńskiemu klubowi od początku proponowali Janusz Kołodziej i Krzysztof Cegielski.

- Można powiedzieć, że wszystko było transparentne od samego początku - mówi w rozmowie z naszym portalem Jacek Frątczak. - W przypadku tego transferu swoje trzy grosze wtrącili Janusz Kołodziej i Krzysztof Cegielski, do których mam pełne zaufanie. Oni rekomendowali rozwiązanie, na które się zdecydowaliśmy. Przyznam, że taka sugestia bardzo mi odpowiadała - wyjaśnia menedżer Get Well.

Dla Frątczaka wypożyczenie Kiełbasy do Orła było najlepszym rozwiązaniem. Menedżer torunian mocno współpracuje z łódzkim klubem. W ubiegłym roku Get Well rywalizował w meczach sparingowych z drużyną Janusza Ślączki. Tak było przed sezonem, jak i w trakcie rozgrywek. Poza tym żużlowcy Orła regularnie pojawiali się na Motoarenie, kiedy torunianie potrzebowali przetarcia przed ważnymi meczami ligowymi.

- Orzeł to klub, z którym zawsze miałem po drodze - wyjaśnia Frątczak. - Przede wszystkim chodzi o to, że bardzo szanuje dokonania prezesa Witolda Skrzydlewskiego. W przypadku Kamila pewne rzeczy udało się pogodzić. Janusz i Krzysztof prawdopodobnie już wcześniej prowadzili jakieś rozmowy z Orłem. Cieszę się, że tak to rozwiązaliśmy - tłumaczy.

- Czujemy się komfortowo, bo wiemy, że Kamil trafia do klubu, który jest dobrze prowadzony. Nie bez znaczenia była dla nas również osoba trenera Lecha Kędziory, którego uważamy za fachowca. A co do łodzian, to oni też powinni na tym skorzystać, bo zawodnik zostanie przez nas przygotowany w sposób kompletny. Gwarantujemy, że jego sprzęt będzie na ekstraligowym poziomie - wyjaśnia menedżer Get Well.


ZOBACZ WIDEO Kołodziej o tym, jaki ma problem z Hampelem: "Nadziewam się na jego szprycę"

Czy Kamil Kiełbasa przebije się do składu Orła Łódź?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL