WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Nick Morris

Nick Morris znalazł nowy klub. Dołączył do Sama Mastersa

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Nick Morris znalazł nowy klub na Wyspach Brytyjskich. Na zakontraktowanie Australijczyka zdecydowali się szefowie Wolverhampton Wolves. Tym samym 24-latek dołączył do swojego rodaka, Sama Mastersa.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

W ostatnich latach Nick Morris był jednym z filarów Swindon Robins, ale po zakończeniu minionego sezonu australijski żużlowiec postanowił zmienić otoczenie. Jego wybór padł na Wolverhampton Wolves, w którym przyjdzie mu startować wspólnie z rodakiem Samem Mastersem.

- Mam wspaniałe wspomnienia z Wolverhampton. Mam nadzieję, że razem z zespołem osiągniemy wielkie sukcesy. To stabilny klub, który ma bardzo dobrych działaczy. Fakt, że w nim wylądowałem naprawdę mnie ekscytuje. Nie mogę się doczekać nowego sezonu - powiedział Morris.

Żużlowiec z Antypodów jest niezwykle optymistycznie nastawiony do współpracy z Peterem Adamsem, menedżerem Wilków z Monmore Green. - Ma niesamowitą reputację w środowisku żużlowym. Cieszę się na samą myśl o rozpoczęciu wspólnej pracy. Bardzo dobrze znam też Sama, więc fajnie, że będziemy startować w jednej drużynie - dodał.

Wcześniej kontrakty z Wilkami podpisali też Luke Becker oraz Kyle Howarth. Działacze zespołu z Wolverhampton zapowiedzieli, że w najbliższych dniach nie należy spodziewać się kolejnych transferów. Promotorzy chcą bowiem ocenić możliwości, jakie pozostały na rynku.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Nie wyobrażam sobie klubu bez prezesa Mrozka. On zna się na żużlu, a takich ludzi brakuje

Czy Nick Morris wyrośnie na lidera Wolverhampton Wolves?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL